Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У місці, де було посаджено дерево, залишився жовтий клаптик трави.

З галявини біля Білого дому у Вашингтоні зник дуб, який президент США Дональд Трамп і президент Франції Еммануель Макрон посадили під час візиту останнього до Америки.

На це звернув увагу фотограф агенції Reuters Юрій Гріпас. На його знімках видно, що у місці, де було посаджено дерево, залишився жовтий клаптик трави.

Французькі засоби масової інформації із посиланням на посадовця уряду Франції повідомили, що з дубом все добре, але він перебуває під карантином.

Білий дім поки що не прокоментував цю ситуацію.

Нагадаємо, у квітні президент Франції Еммануель Макрон відвідав Вашингтон із державним візитом. Його дуже тепло вітав президент США Дональд Трамп - під час зустрічі він довго потискав руки французькому лідеру, скинув з нього лупу і казав, що у них "дійсно особливі стосунки". Обидва президенти біля Білого дому посадили саджанець дуба, котрий Макрон привіз із Франції – дерево з того самого лісу, який американські війська відбили в німецької армії в часи Першої світової війни.

Відео Макрон та Трамп провели переговори щодо суперечливих питань світової політики

Навіжений ракетник та тиран раптово перетворився на відкриту і порядну людину. Саме так Дональд Трамп назвав нині лідера Північної Кореї, для якого досі не шкодував геть недипломатичних епітетів. Про свої плани зустрітися з Кім Чен Ином американський президент нагадав під час зустрічі з іншим колегою - Емануелем Макроном. А до того ще раз продемонстрував світові своє розуміння чоловічої дружби.

Макрон та Трамп провели переговори щодо суперечливих питань світової політики

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції