ЗМІ стало відомо про деталі угоди США і Росії щодо Сирії

США збільшать число развіданалітиків для координації з Росією.

Американська сторона перенаправить з інших регіонів до Сирії свої спостережні літаки, а також збільшить число развіданалітиків для координації з Росією.

Про це повідомляє "РБК" із посиланням на Associated Press.

США повинні будуть направити літаки спостереження з інших регіонів і збільшити число розвідувальних аналітиків для того, щоб координувати спільні з Росією атаки в рамках режиму перемир'я. Це передбачено угодою Москви і Вашингтона щодо Сирії.

За словами співрозмовників Associated Press, наразі сторони намагаються визначити, як буде реалізовуватися російсько-американське партнерство і як це змінить розташування обладнання і персоналу США. Вони відзначають, що змушені будуть "забрати техніку з інших частин світу, оскільки військові лідери США не хочуть підривати поточну кампанію очолюваної Штатами коаліції в Сирії і Іраку проти "Ісламської держави".

Крім того, США збільшать число аналітиків, які повинні будуть відповідати за авіаудари проти організації "Джебхат Фаттах аш-Шам".

Повідомляється, що США раніше рідко бомбили цю групу. Крім того, бойовики "Джебхат Фаттах аш-Шам" змішані з ополченцями, які підтримуються США. Ситуація ускладнюється ще й занепокоєнням про дії Росії, яка на відміну від американської сторони використовує некеровані авіабомби.

Нагадаємо, вже за першу добу тимчасового перемир'я в Сирії, який набрав чинності ввечері в понеділок, гуманітарні організації зафіксували різке скорочення числа жертв серед цивільного населення.

ВідеоМіжнародні спостерігачі повідомили про дотримання режиму "тиші" у Сирії

Залиште свій коментар

Наступна публікація