Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зв'язки з РФ: Трамп переконаний, що не свідчитиме перед спецпрокурором Мюллером

"Не було жодної змови між кампанією Трампа і Росією або Трампом і Росією – жодної змови", - заявив президент США.

Глава Білого дому Дональд Трамп вважає, що навряд чи йому доведеться офіційно давати свідчення спеціальному прокурору Мюллеру в рамках розслідування щодо втручання Росії у президентські вибори в США.

Про це пише Укрінформ.

"Не було жодної змови між кампанією Трампа і Росією або Трампом і Росією – жодної змови", - заявив президент.

Він зауважив, що це неодноразово підтверджували члени комітетів у Конгресі, які ведуть паралельні розслідування. Він повторив своє переконання, що чутки про змову поширюють "яструби" в Демократичні партії, які хочуть виправдати поразку свого кандидата на виборах.

ВідеоМюллер хоче влаштувати допит Трампа у справі про зв'язки з РФ

Спецпрокурор планує допитати президента у справі про зв'язки його передвиборного штабу США із Росією. Такий оберт у розслідуванні нині в центрі уваги всієї американської преси. Слідчим раніше вже траплялося допитувати президентів. Вони зважають не лише на слова, а й на міміку, інтонацію та жести.

Мюллер хоче влаштувати допит Трампа у справі про зв'язки з РФ

"Побачимо, як розвиватиметься ситуація. Але коли немає жодної змови, і ніхто не каже про змову на будь-якому рівні, виглядає так, що навряд чи ви взагалі матимете розмову (зі спецпрокурором – ред.)", - резюмував глава Білого дому.

Зауважимо, що спосіб отримання листів командою Мюллера викликав багато суперечок й заперечень з боку юристів Білого дому. Офіс спецпрокурора отримав їх від федерального агентства, а не від оточення Трампа, уточнюється в публікації.

Речник спецпрокурора заявив, що електронні листи були надані їм належним чином.

Офіс спеціального прокурора США з розслідування "російської справи" витратив за чотири з половиною місяці понад 3,2 млн доларів, причому, внутрішня перевірка в рамках американського Мін'юсту не знайшла порушень у фінансовій звітності.

За цей період на діяльність Офісу спецпрокурора було витрачено з бюджетних коштів 3 млн 213 тис. 695 доларів США. Найбільша частина з цієї суми (1,709 млн доларів) пішла на грошове забезпечення та виплати персоналу установи. Крім того, покривалися транспортні витрати для персоналу та речей, оренда приміщень, оплата послуг за контрактами, матеріально-технічне забезпечення. Чимала сума – 0,7 млн доларів була виділена на придбання обладнання.

Посада cпеціального прокурора США в рамках розслідування російського втручання у президентські вибори в країні була введена Міністерством юстиції 17 травня 2017 року. На неї був призначений колишній директор ФБР Роберт Мюллер, який сформував Офіс спеціального прокурора США.

Крім спецпрокурора паралельні розслідування по Росії проводять кілька комітетів Сенату і Палати представників Конгресу США.

Нагадаємо, що Розвідувальний комітет Сенату США – одна з кількох слідчих структур, яка разом з іншими комітетами в Конгресі та офісом спеціального прокурора Роберта Мюллера розслідує втручання Росії в президентські вибори 2016 року та можливу змову з боку кампанії президента Дональда Трампа з росіянами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції