11 лютого: іменини, походження, значення і характер імен

Дата публікації
Перегляди
4711
Поділитись:
WhatsApp
Viber
11 лютого: іменини, походження, значення і характер імен

​​​​​​​День ангела святкують: Агафон, Лана.

Народжені 11 лютого обдаровані не тільки внутрішньою силою і амбіціями, але і м’якістю в поєднанні з динамічним уявою. Їхні незвичайні і навіть дивні ідеї можуть вражати, проте саме вони приносять їм славу і успіх.

Агафон

З давньогрецької мови означає "добрий, благородний". Від цього імені так і віє м'якою усмішкою. Агафон скромний, поступливий, сором'язливий, не любитель сперечатися і скандалити. Він однолюб і чудово поводиться в родині, проте часто слабкий здоров'ям: не любить приділяти собі навіть малої дещиці уваги, вважаючи за краще все віддавати іншим.

За вдачею стриманий. Як правило, не піклується про те, щоб подобається людям, думка яких його не дуже цікавить. Агафон не говорить про себе і не виставляє напоказ свої переваги і тому часто не справляє належного враження на людей.

У житті Агафон воліє позицію стороннього спостерігача, не втручається в чужі справи і ніколи не бреше. Однак стриманість Агафона – лише маска, за якою вирують пристрасті. Він чудово знається на фінансових питаннях, має ділову хватку і знає ціну справжнього кохання. У сімейному житті йому зазвичай щастить, він здатний зробити щасливою будь-яку жінку. Агафон дуже любить дітей і власний будинок.

 Лана

Слово "лан" давньоруською та українською мовами означає "широке поле", тому імені Лана дають тлумачення "родюча".

Лана досить доброзичливий, усміхнений чоловік. Вона справляє враження ненадійної людини, але насправді вона вірний і відданий друг. Ця дівчина дуже уразлива, часом, вона навіть сама не може пояснити, чому і на що вона образилася, тому слід бути з нею дуже обережним. Зовні вона може здаватися замкнутою, холодною, грубою, але всередині у неї добре і чуйне серце.

У Лани чоловічий склад розуму, вона практична в повсякденному житті. Але в душі вона романтик, не любить самотності і завжди намагається бути в компанії.

Лана жінка волелюбна, володіє незалежним характером. Любить командувати, рішення приймає швидко і, не замислюючись. Власниця цього імені тяжіє до стабільності, вона старанний працівник.

Вона творча людина. Любить музику, поезію, у неї добре розвинений художній смак. Свою любов вона втілює в інтер’єрі, написанні віршів, танцях і одязі. У неї на все свій власний погляд, не обтяжений стереотипами.

Заміж Лана не поспішає. У сім’ї намагається командувати чоловіком, що не дуже сподобається будь-якому представнику сильної статі, але не кожен сильний чоловік здатний підпорядкувати її собі. Хороша господиня, Лана цінує чистоту і затишок в домі. Вона, як правило, гостинна. Лана любить дітей і вони люблять її у відповідь.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4711
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація