Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На одному з найбільших пляжів Одеси заборонили купатися

Проби морської води, відібрані 24 липня 2019 року, не відповідають нормативним вимогам.

Державна екологічна інспекція Кримсько-Чорноморського округу проаналізувала відібрані проби морської води на пляжах Одеси і повідомила, що за результатами досліджень вода не відповідає нормативним вимогам. Про це йдеться на офіційному сайті Одеської міськради.

"За офіційним повідомленням Державної екологічної інспекції Кримсько-Чорноморського округу, проби морської води, відібрані 24 липня 2019 року, під час обстеження підконтрольної території в районі пляжу "Лузанівка", не відповідають нормативним вимогам", - йдеться у повідомленні.

З метою недопущення погіршення епідеміологічної ситуації в оздоровчий період та профілактики захворювань, які передаються водним шляхом, Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області рекомендує тимчасово утриматися від морського водокористування на пляжі "Лузанівка"до особливого розпорядження.

Нагадаємо, на пляжі 13-ї станції Великого Фонтану, морська вода  не відповідає нормативам за санітарно-мікробіологічними показниками.  

ВідеоЯк, де і скільки це коштувало: українці діляться враженнями про відпочинок

Серпень - останній місяць літа. Можнана потроху підбивати підсумки -  де і як відпочивали українці і головне - на скільки спорожніли їхні кишені. Сніданок поїхав зустрічати наших туристів і все про це дізнався.

Як, де і скільки це коштувало: українці діляться враженнями про відпочинок

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції