Понад 16 не збиратись: компанія Airbnb вводить нові правила оренди

Дата публікації
Перегляди
400
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Понад 16 не збиратись: компанія  Airbnb вводить нові правила оренди

Фото: Pexels

Компанія також обмежила кількість гостей в одному приміщенні до 16 осіб.

Найбільший в світі сервіс онлайн-бронювання помешкань Аirbnb оголосив, що вводить заборону на вечірки і заходи, що проводяться всередині будинків і квартир, що здаються в оренду через онлайн-платформу.

Заява з’явилась на офіційному сайті компанії

Компанія прагне дотримуватися протоколів охорони здоров'я, пов'язаних з пандемією коронавірусу. Щоб орендоване житло не перетворювалося на розплідник хвороби, Airbnb вирішив змінити правила оренди приміщень.

"Деякі споживачі вирішили відтворити атмосферу барів і клубів в орендованому житлі. Ми вважаємо таку поведінку неймовірно безвідповідальною. Ми не хочемо такого бізнесу, і будь-кому, хто цим займається або допускає таку поведінку, немає місця на нашій платформі", - йдеться в блогу Airbnb.

Кількість людей в орендованих приміщеннях буде обмежена 16 персонами.

"Ми також розуміємо, що 16 - це не магічне число, і проблеми можуть виникнути з групами будь-якої кількості", - пояснюють представники сервісу.

Раніше генеральний директор Airbnb зізнався, що для компанії настали важкі часи і йому доведеться скоротити 25% співробітників.

Нагадуємо, що в минулому році Airbnb вже забороняла оренду будинків для вечірок після того, як п'ять людей були вбиті на Гелловін у Сан-Франциско. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
400
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація