SkyUp змінив правила перевезення пасажирів і багажу

Дата публікації
Перегляди
4025
Поділитись:
WhatsApp
Viber
SkyUp змінив правила перевезення пасажирів і багажу

Фото: www.expertreviews.co.uk

Загальна вага додаткових предметів, крім їжі для дітей, не повинна перевищувати 3 кг і параметрів 35х20х10 см.

Від 16 січня 2020 року у SkyUp Airlines набувають чинності нові правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів та багажу, повідомляє ЦТС з посиланням на перевізника.

Зокрема, тепер тарифи Standard і Flex передбачають перевезення пасажиром однієї одиниці багажу вагою до 23 кг і сумою трьох вимірів не більше 158 см. Крім того, норма багажу для дитини до 2 років становить 10 кг і 115 см в сумі вимірів тільки для цих двох тарифів (раніше вона застосовувалася незалежно від тарифу).

Також були внесені уточнення в правила перевезення ручної поклажі. Загальна вага в 7 кг і розміри 55х40х20 см не змінилися, однак тепер у авіакомпанії нові вимоги до додаткових одиниць ручної поклажі.

Якщо раніше вказувалося, що на борт можна пронести жіночий або чоловічийсумку, одиницю верхнього одягу, папку для паперів, друковані видання для читання, ноутбук, парасольку або тростину, а також харчування для дитини, то тепер правила говорять: "Загальна вага додаткових предметів, крім їжі для дітей не повинен перевищувати 3 кг і параметри 35х20х10 см. Харчування для дитини - вага до 5 кг, параметри 40х30х20 см". Купівля додаткового місця ручної поклажі (до 5 кг, 55х40х20 см) обійдеться в 25 євро.

Нестандартний багаж, що перевозиться в салоні, тепер не повинен перевищувати 75 кг (раніше - 80 кг), а його розміри - 40х55х115 см (раніше правила говорили, що він просто повинен міститися на окремому кріслі).

Перевозити спортивне спорядження на борту літаків SkyUp тепер стало дещо простіше: якщо раніше перевізник вимагав тільки, аби сума його вимірів не перевищувала 300 см, то тепер сума вимірів може скласти до 330 см. При цьому перевезти інвентар можна безкоштовно, якщо його загальна вага разом з багажем не перевищує 23 кг. В іншому випадку перевезення спортінвентарю обійдеться пасажирові 25 або 50 євро (залежно від того, була оформлена послуга на сайті або безпосередньо в аеропорту).

Деякі зміни торкнулися правил перевезення малюків. Так, відправити дитину без супроводу в межах України, попередньо оформивши відповідну послугу, можна в віці від 5 до 14 років (раніше - від 2 до 14), а за кордон - від 5 до 16 років (раніше - від 2 до 16). Супровід неповнолітньої дитини у авіакомпанії коштує 50 євро.

Згідно з новими правилами перевезення тварин, власники яких бажають транспортувати в пасажирському салоні, оцінюється у 40 євро за умови покупки послуги на сайті і 50 євро - в аеропорту. У багажному відділенні - відповідно 80 і 100 євро.

Якщо до цього правила SkyUp дозволяли брати в салон "дрібних тварин", то тепер це формулювання було змінено на "котів і собак". Разом з тим, дозволений вага тварини разом із засобом транспортування збільшився з 7 до 8 кг. Також раніше дозволялося, щоби параметри контейнера для тварини в сумі трьох вимірів не перевищували 115 см, а тепер визначення більш чітке - 50х40х20 см. У багажному відділенні можна перевозити живність вагою до 23 кг з кліткою, параметри якої складають до 310 см в сумі трьох вимірів. 

Перевезення тварини в салоні оцінюється у 40 євро за умови покупки послуги на сайті і 50 євро - в аеропорту. У багажному відділенні - відповідно 80 і 100 євро.

Нагадаємо, SkyUp Airlines запустить рейси до Албанії та Португалії. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4025
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація