Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У британських аеропортах планують ввести дозвіл на провезення рідин на борт

3D-сканери будуть аналогічні медичному обладнанню для комп'ютерної томографії.

У британських аеропортах до 2022 року повинні з'явитися 3D-сканери для багажу. Це дозволить зменшити черги під час оглядів перед посадкою, а також може зняти обмеження на провезення рідин і ноутбуків у ручній поклажі, повідомляє bbc.com.

3D-сканери будуть аналогічні медичному обладнанню для комп'ютерної томографії – їх вже встановлюють у лондонському Гітроу. Картинка, яку бачать співробітники служби безпеки, вийде більш чіткою, її можна буде наближати і розглядати з різних боків.

аэропорт сканнер
www.gannett-cdn.com

Завдяки цьому ймовірно завпровадять дозвіл на провезення рідин на борт. Від листопада 2006 року на борт можна брати тільки ємності об'ємом не більше 100 мл, які потрібно викласти для огляду в окремому прозорому пакеті. Також можна буде більше не діставати з рюкзака ноутбук, як це треба робити зараз.

Гітроу тестує обладнання від 2017 року і витратить на його установку 50 мільйонів фунтів. Потім сканери з'являться і в інших аеропортах Великої Британії. Аналогічне обладнання вже використовують аеропорти в Атланті і Чикаго (США).

Нагадаємо, Ryanair підняв оплату за пріоритетну посадку та малий реєстрований багаж

Залиште свій коментар

Вибір редакції