Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві вперше відбудеться міжнародний форум з медичного туризму

Global Healthcare Travel Forum – це міжнародний конгрес представників профільних асоціацій із 40 країн світу, які збираються для обміну досвідом між професіоналами медичної та оздоровчої галузі. 

22-24 квітня 2020 року у Києві вперше відбудеться міжнародний форум з медичного туризму Global Healthcare Travel Forum. Про це йдеться на офіційному порталі Києва. 

Під час наради з представниками глобальної асоціації медичного туризму заступниця голови КМДА Марина Хонда зазначила: 

"Туристичний потенціал Києва, однозначно, ще повністю не розкритий. Проте місто є цікавим як для подієвого, так і для бізнес-туризму, а потік іноземних туристів щороку тільки збільшується. Проведення міжнародного форуму такого рівня є надзвичайно важливим для розвитку туристичної галузі загалом та задля підвищення інтересу до Києва з боку іноземців та розвитку медичного та оздоровчого туризму".

Крім того, вона додала:  "форум медичного туризму допоможе залучити партнерів та інвесторів не тільки в медичну, а й у соціальну сферу. Зокрема, це можливість для закладів реабілітації осіб із інвалідністю обмінятися досвідом із провідними представниками галузі з усього світу", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Трускавець потрапив до рейтингу найкращих бюджетних оздоровчих напрямків Східної Європи.

Відео Стоматологічний туризм: чому іноземці їдуть до України лікувати зуби

З 1 квітня держава частково припинить фінансувати стоматологію. За бюджетний кошт лікуватимуть дітей, а дорослих лише із гострим болем. Цьогоріч на екстрену стоматологію виділили тільки 13 мільйонів гривень на місяць. І це на всю Україну. Торік, для порівняння, давали - 63. Скорочення, хоч і разюче, але особливо на життя українців не вплине. Бо за візит до дантиста українці і без того вже давно платять. То як не витратити на здорові зуби вартість цілого авто – вивчав ТСН. Тиждень.  

Стоматологічний туризм: чому іноземці їдуть до України лікувати зуби

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції