Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Празі планують обмежити оренду житла на Airbnb для туристів

У спільному листі десять європейських міст закликають Європейський Союз поліпшити законодавчу базу для онлайн-сервісів короткострокової оренди житла.

Міська рада Праги ухвалила пропозицію приєднатися до європейських міст, які виступають проти короткострокового розміщення туристів у житлових будинках, повідомляє news.expats.cz.

"З "ефектом Airbnb" зіткнулися Амстердам, Барселона, Берлін, Бордо, Брюссель, Краків, Мюнхен, Париж, Валенсія та Відень. Тепер ще й Прага. Влада міст вважає, що статус "постачальника цифрової інформації" звільняє сервіс бронювання від сплати податків. У такий спосіб не даючи змогу справедливо регулювати сферу туризму", - йдеться у повідомленні.

Крім того, через популярність онлайн-сервісу Airbnb страждають і місцеві жителі. Орендодавці скуповують доступне житло й приміщення, які могли б використовувати городяни. Високий попит на подобову оренду підвищує вартість житла на довгий термін. А для людей, в будинках яких туляться іноземці, стає більш актуальним питання безпеки.

Нагадаємо, визначено найкращі туристичні місця для подорожей 2020 року за версією Lonely Planet. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції