Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Туреччині планують скасувати систему All Inclusive

Система аll inclusive або "все включено" була введена у Туреччині в першій половині 1990 року і діє майже у всіх курортних регіонах.

У турецьких курортах планують скасувати систему відпочинку "все включено" (All Inclusive), повідомляє experttur.com з посиланням на турецьке видання yenialanya.com.

Торгово-промислова палата курортів Сіде, Аланії та міста Манавгат надіслали звернення про зміну стандартів системи "все включено" до Міністерства туризму і культури Туреччини. На їхню думку це завдає шкоди їхньому бізнесу за межами готелів.

бассейн, отель
palaceresorts.com

Гості рідко виходять за межі готелю і тому не витрачають гроші на їжу і покупки. Власники кав’ярень та магазинів несуть серйозні збитки. У Аланьї відзначають, що багато продавців брали кредити, щоб відкрити магазини до сезону, і не змогли повернути позику через відсутність доходів.

Своєю чергою представники турецьких компаній пояснюють, що туристи стали витрачати менше, тому що готелі Туреччини подорожчали на 20-30%. До того ж багато туристів приїжджають до країни не вперше і  екскурсії та шопінг їм нецікаві.

Туроператори не підтримують ці звернення, адже побоюються відтоку туристів в інші країни, якщо ухвалять рішення про скасування системи.

Нагадаємо, туристичний потік з України до Туреччини за півроку виріс до 650 тисяч осіб.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції