Перейти до змісту
12 жовтня: іменини, походження, значення і характер імен

12 жовтня: іменини, походження, значення і характер імен

Сьогодні День ангела святкують Феофан і Альфред.

Люди завжди зверталися до святих, щоб вони допомогли підібрати новонародженому найкраще ім'я. Ім'я виступає в житті людини як носій священної сакральної формули, що представляє саму людину. З давнини ім'я для людини було великою гуманітарної цінністю. Будь-яке ім'я є ключем до того призначення, яке людина може отримати в життя в результаті своєї діяльності.

Феофан

Ім’я Феофан має грецьке походження,  що означає “богоявлення”. Доброта і безкорисливість відрізняють чоловіка з ім'ям Феофан, а коли люди безсоромно користуються його добротою, він дуже переживає, дає собі слово стати жорсткішим. Феофан - товариський і гостинний, любить подорожувати з усією родиною. Це людина твердих переконань - в захисті їх він стоїть непохитно, про що свідчить кумедна приказка: "Феофан в землю вкопаний".

Феофан - досить енергійна людина, дуже діяльна. Там, де потрібно ухвалити швидке рішення, він незамінний. Йому притаманні великодушність, фізична і духовна сила, деяка владність, почуття відповідальності і справедливості.

Як працівник, Феофан проявляє неабияку кмітливість, ініціативність, діловитість. Його цінує начальство і поважають колеги.

Феофаном зазвичай керує бажання зробити людей щасливими і таким чином отримувати задоволення. Він вміє вразити своїм блиском, оригінальними ідеями, неординарними думками. Зазвичай, Феофан перебуваэ в центрі уваги будь-якої компанії.

Одружується Феофан зазвичай один раз, у нього не буває менше двох дітей. Феофан - чудовий господар, в його руках йде на лад будь-яка робота. Він товариський і гостинний, любить подорожувати з усією родиною.

Альфред

Це давньоанглійське ім'я, яке означає "рішення", "мудрість", "хороший радник". В цю молоду людину одразу ж видно різкість, особисте мислення, самолюбство і пристрасність. Енергійний Альфред тяжіє до лідерства, його відрізняє надмірна самовпевненість, яка часом межує з безапеляційністю і нетерпимістю. Часом він наривається на протидію, отримує відсіч, якийсь час відсиджується, а потім все повторюється знову. На жаль, отриманий досвід нічому не вчить чоловіка. Своєю конфронтацією він сам налаштовує людей проти себе. І це може призвести до розвитку комплексу неповноцінності, або ж розхитати нервову систему. Енергетика Альфреда стимулює його уяву і мрійливість. Ось тільки його постійна боротьба всередині себе забарвлює фантазії в похмурі тони. Тут не рятує навіть почуття гумору, який в його устах більше схожий на сарказм чи злий сатиру. Якщо Альфред подолає свою вроджену різкість, його життя складеться вдало. У цьому йому допоможуть внутрішня сила, працьовитість і здатність до певній частці хитрості.

Хлопець зберігає відданість близьким, він постійно допомагає батькам, відчуває до них теплі почуття. Обожнює веселі компанії, відпочинок на природі, любить робити подарунки, вміє розвеселити. Дружину любить, зводить на п'єдестал і поклоняється їй. Вірить у щирість почуттів, особливо своїх. Альфред вміє зробити жінку щасливою, хоч і на час.

В його будинку повинен бути ідеальний порядок. Його гидливість межує з фанатизмом. У родині Альфред є лідером, але всі домашні обов'язки постійно виконує його дружина, він лише контролює ситуацыю. Дітей любить, але приділяє їм не так багато часу.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин