Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
42-річна румунка народила вже 20 дітей і не збирається зупинятись

Батько родини зізнається, що може забути імена власних дітей.

У невеличкому селищі у повіті Арджеш в Румунії 42-річна румунка стала матір’ю-героїнею, народивши вже 20 дітей. Влада радіє, що завдяки жінці село не вимирає, йдеться в ТСН.16.45.

Журналісти жартома перевіряють у 42-річної Джорджіани Вакару, чи пам’ятає вона імена усіх своїх дітей. Жінка називає, майже не затинаючись, навіть їхні дати народження, а от чоловік зізнається: його пам'ять частенько підводить. «Чесно, я вже кілька разів забував їхні імена. Й досі плутаюся. Та от дружина - ніколи», - каже Йосиф Макару.

Після появи на світ Софії-Наташі дітей тепер у родині порівну – 10 дівчаток й 10 хлопчиків. Багатодітна мама розповідає: перші імена вони з чоловіком добирали самі. Тепер – на сімейній нараді. Ім’я новонародженій дівчинці вибрали старші сестри. «Трохи було суперечок, та зрештою усі погодилися на подвійне ім'я», - розповідає жінка.

Першу дитину Джорджіана народила у 19 років. Її чоловік працював у селі, утім, на кілька місяців на рік їздив на заробітки за кордон. Головним джерелом прибутків сім’ї усе ж таки залишається державна допомога на дітей. «Не знаю, розумієте, я себе почуваю наповненою, коли їх усіх бачу… Це щось таке…», - каже мама двадцятьох дітей.

П’ятеро дітей уже цілком самостійні й проживають окремо. Троє наразі працюють у Британії. Двоє старших доньок часто навідуються додому, аби допомогти мамі з наймолодшими дітками – однорічними двійнятами й новонародженою Софією-Наташею.

Стосунки між дітьми напрочуд товариські. Джорджіана та Йосиф зізнаються: не проти свою родину ще трохи розширити.

Відео 42-річна румунка, яка народила 20 дітей, стала матір'ю-героїнею

Дитина за дитиною. 42-річна румунка стала матір'ю-героїнею, народивши вже 20 дитя у невеличкому селищі у повіті Арджеш. Влада радіє, що завдяки жінці село не вимирає. А родина ділиться своїми секретами багатодітного щастя. Докладніше – у сюжеті.  

42-річна румунка, яка народила 20 дітей, стала матір'ю-героїнею

Залиште свій коментар

Вибір редакції