Абрамович відмовився заплатити за збудовану яхту 400 мільйонів євро

Абрамович відмовився заплатити за збудовану яхту 400 мільйонів євро

Яхта Eclipse

Побудована на замовлення Абрамовича яхта Eclipse завдовжки 163 метри є найбільшою приватною яхтою у світі. На борту є два вертолітних майданчика, система протиракетного захисту.

 Російський мільярдер Роман Абрамович відмовився платити німецьким суднобудівникам 400 мільйонів євро за побудовану на його замовлення яхту Eclipse. Мільярдер  вимагає збити ціну на 80 мільйонів євро, а також хоче домогтися від судноверфі виплати неустойки за перевищення раніше обумовлених термінів виготовлення яхти.

Яхта повинна була вийти в море ще 11 місяців тому, але Абрамович відмовився її забирати. Весь цей час вона простояла в гамбурзькій гавані в доці судноверфі Blohm + Voss.

Суперечка між російським бізнесменом та власниками судноверфі йде, зокрема, про те, які з особливих побажань клієнта (колір корпусу судна, оббиті крокодилової шкірою столи в каютах) повинні бути включені в остаточну вартість.

Також у ході тестових випробувань Eclipse в морі було виявлено ряд технічних недоліків, які потрібно усунути.

Нагадаємо, влітку Абрамович вже відмовлялвся приймати нову яхту, за яку тоді мав сплатити 329 мільйонів фунтів стерлінгів. Серед недоліків яхти Абрамович відзначив розбите дзеркало та бряжчання келихів з австрійського кришталю.

Замовлена Романом Абрамовичем у Blohm + Voss яхта Eclipse завдовжки 163 метри є найбільшою приватною яхтою у світі. На борту є два вертолітних майданчика, басейн, кілька саун, кінотеатр та система протиракетного захисту.

Читайте також:

Земфіра купує квартиру у Лондоні біля Абрамовича

Абрамович надав Мадонні яхту для зйомок фільму

Володимир Кличко покатав кохану на яхті

Повʼязані теми:

Наступна публікація