Колишня Міс Всесвіт помолилася за мир між Китаями

Колишня Міс Всесвіт помолилася за мир між Китаями

Алісія Мачадо / Фото: xarj.net

"У цей день я закликаю вас приєднатися до моєї молитви про те, щоб цей конфлікт між Китаями не переріс у щось більше", - написала Алісія Мачадо в своєму мікроблозі.

 Венесуелка Алісія Мачадо, володарка титулу "Міс Всесвіт - 1996", переплутала Корею з Китаєм, коментуючи в своєму мікроблозі на Twitter збройний конфлікт біля острова Енпхендо.

"У цей день я закликаю вас приєднатися до моєї молитви про мир на Землі, про те, щоб цей конфлікт між Китаями не переріс у щось більше", - написала Мачадо в своєму мікроблозі.

Королева краси, ймовірно, мала на увазі конфлікт між двома Кореями. Нагадаємо, 23 листопада артилерія Північної Кореї обстріляла острів Енпхендо, що належить Південній Кореї, в результаті чого загинули двоє південнокорейських військових і двоє цивільних осіб. Ще 18 осіб було поранено.

Світове товариство засудило дії. КНДР. США, нагадаємо, запропонували Південній Кореї військову допомогу у разі агресії з Півночі..

Зазначимо, що читачі, побачивши запис у мікроблозі Мачадо обрушилися з критикою на жінку. Деякі в її інтелектуальних здібностях, деякі наявіть докоряли її в расизмі.

Мачадо спробувала згладити ефект від своїх слів, зазначивши в наступному записі, що висловилася так заради "красного слівця". Але виправдання Мачадо не принесли успіху, і незабаром венесуелка була змушена закрити свій аккаунт на Twitter через "докучливих психопатів". Проте надалі Алісія Мачало, за даними ЗМІ, збирається завести новий акаунт на сервісі.

Читайте також:

Герман переплутала Цвєтаєву з Ахматовою

Перекладач Саакашвілі сплутав генерала НАТО з Пенелопою Круз

Екс-міністр юстиції Франції сплутала інфляцію з феляцією

Повʼязані теми:

Наступна публікація