Перекладач Саакашвілі сплутав генерала НАТО з Пенелопою Круз

Президент Грузії поскаржився на брак гарних перекладачів: його власний перекладач переплутав генерала НАТО із сексапільною актрисою і сказав, що "Пенелопа Круз дуже хоче грузинських солдатів".

Президент Грузії Михайло Саакашвілі поскаржився на те, що в країні відчутний брак кваліфікованих перекладачів.

Як приклад він навів випадок із власної практики. "Слухав я по телебаченню синхронний переклад свого виступу. Я там сказав, що генералу Петреусу - командуючому військами НАТО в Афганістані, - дуже подобаються грузинські солдати, а перекладач сказав, що Пенелопа Круз дуже хоче грузинських солдатів", - розповів Саакашвілі на зустрічі з першокурсниками.

Він наголосив, що головне - освоїти англійську і здобути навички роботи на комп'ютері та в Інтернеті, в іншому випадку домогтися професійних успіхів неможливо.

"Англійська - це ключ до решти світу", - сказав Саакашвілі. Це, за його словами, можливість ознайомитися з новою літературою та створити новий продукт.

Як повідомив Саакашвілі, в усіх містах і селах Грузії англійську мову викладатимуть декілька тисяч англомовних вчителів. Місцеві ж педагоги, які вивчать англійську і комп'ютер, отримають до зарплати істотну надбавку.

Раніше Саакашвілі зажадав зробити англійську мову другою в Грузії, "після грузинської для майбутніх поколінь". Потім будуть йти, за його словами, китайська, арабська, турецька та російська – саме в такому порядку.

Читайте також:

Саакашвілі зробить англійську другою мовою в Грузії

Саакашвілі образив негрів, порівнявши їх з грузинськими митниками

МВФ не зрозумів Латвію: її делегат не вивчив англійську мову

Перекладач Каддафі втратив свідомість під час його двогодинної промови

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: