КНДР пригрозила Південній Кореї новим ударом

У разі, якщо "мілітаристські маріонетки в Південній Кореї здійснять ще одну безрозсудну провокацію", озброєні сили КНДР завдадуть нові удари по прикордонних територіях.

КНДР у четвер, 25 листопада, виступила із заявою з приводу військового конфлікту з Південною Кореєю, що стався 23 листопада.

Як заявив представник північнокорейської армії, у разі, якщо "мілітаристські маріонетки в Південній Кореї ... здійснять ще одну безрозсудну провокацію", озброєні сили КНДР завдадуть нові удари по прикордонних територіях.

Крім того, Північна Корея поклала частину провини за обстріл острова Енпхендо на США, відзначивши роль Сполучених Штатів у створенні "незаконного" кордону за підсумками Корейської війни 1950-1953 років.

У свою чергу, Південна Корея прийняла рішення посилити свої військові частини, розташовані на прикордонних з КНДР островах у Жовтому морі.

За словами глави південнокорейського секретаріату з суспільних відносин Хон Сун Пьо, рішення уряду передбачає "різке збільшення військової присутності, включаючи зростання числа сухопутних військ на п'яти островах біля кордону з Північною Кореєю".

Він зазначив, що бюджет військових частин буде формуватися так, щоб "справитися з асиметричною загрозою з боку КНДР".

Крім того, Хон Сун Пьо назвав "досить пасивними" існуючі в південнокорейській армії правила ведення бою. Він розповів, що Південна Корея "змінить парадигму" інструкцій, що дозволяють застосовувати зброю проти ворога, проте відмовився вдаватися в подробиці нових правил.

Нагадаємо, 23 листопада КНДР здійснила обстріл південнокорейського острова Енпхендо. У результаті конфлікту загинули четверо громадян Республіки Корея, в тому числі двоє військових. Поранення отримали 18 чоловік.

Голова Об'єднаного комітету начальників штабів США Майк Маллен висловив думку, що конфлікт пов'язаний з процесом передачі влади в Північній Кореї 27-річному Кім Чен Уну, молодшому синові Кім Чен Іра.

США допоможуть Південній Кореї воювати з КНДР

Артилерія КНДР обстріляла південнокорейський острів

Президент Південної Кореї наказав розгромити ракетну базу КНДР

Читайте також:

ВідеоКНДР звинуватила Південну Корею у "безрозсудній провокації"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: