День народження Супермена. Історія легендарного героя у котиках

Улюбленцю фанатів коміксів – 78 років.

1 червня легендарному Супермену виповнюється 78 років.

За цей час хто тільки не приміряв костюм героя – відомі актори, які втілювали його образ на екрані, та фанати коміксів, які відвідували різноманітні фестивалі.

Тому сьогодні ТСН.ua вирішив пригадати біографію унікального "мена" у вигляді котиків, яким, до слова, дуже личить костюм супергероя.

Супермен уперше з'явився на сторінках коміксів компанії DC Comics у червні 1938 року. Персонаж, вигаданий письменником Джері Сігелом та художником Джо Шустером, став відтоді іконою американської культури.

За оригінальною легендою, Супермен був народжений з ім'ям Кал-Ел на планеті Криптон, але немовлям був відправлений на Землю своїм батьком-вченим Джор-Елом за кілька хвилин до знищення планети. Немовля знайшов та виростив фермер із Канзасу зі своєю дружиною. Хлопчик виріс із іменем Кларк Кент та працює журналістом.

суперкіт5
Istagram/tellavised

Однак, ще у ранньому віці у хлопця виявилися надлюдські здібності, які він вирішив застосовувати на користь людства.

Коли поряд небезпека, легендарний "мен" зриває з себе одяг репортера та опиняється у синьому костюмі із плащем. Блакитноокий та чорноволосий, він летить на порятунок світу, використовуючи свої надздібності.

суперкіт1
Instagram/mochikit

Зокрема, це надзвичайний зір, уміння літати, супершвидкість, надлюдська сила, надзвичайний інтелект, імунітет від усіх хвороб, отрут та інше.

Однак, є у Супермена й слабкі місця – він боїться криптоніту, мінералу, який позбавляє його сили та може навіть убити. І цим активно користуються вороги Супермена.

суперкіт2
Instagram/tzufangwang

Утім, у найважчі моменти на допомогу герою приходять його союзники, зокрема, Бетмен, Диво Жінка, Флеш та Зелений Ліхтар.

суперкіт та кіт бетмен
Instagram/bo_and_pinky

Але головною союзницею Супермена, безсумнівно, є його кохана, а у майбутньому – дружина - Лоїс Лейн.

суперкіт3
Instagram/icemgul

Вважається, що на перші історії про Супермена впливала Велика депресія, яка саме сколихнула США у часи створення супергероя. Супермен взяв на себе роль соціального активіста, що бореться з нечесними бізнесменами і політиками, а також зі знесенням старих будівель.

суперкіт4
Instagram/seymagncr

Пізніше герой коміксів, який володіє надзвичайним почуттям справедливості та слідує високим моральним цінностями, став виконувати набагато масштабніші місії та боротися із світовим злом у вигляді різноманітних негідників. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: