Допінг для сексу: допомогають шоколад, селера, а головне - гроші

Журналісти вирішили поцікавитися, яку роль афродизіаки грають у житті українців.

Афродизіаки - речовини, які стимулюють статевий потяг. Про них багато говорять, проте, чи справді вони виконують таку важливу функцію, напевне, мало хто знає. Журналісти вирішили поцікавитися, яку роль афродизіаки грають у житті українців, і з'ясували, що найкращим стимулятором сексуального життя для наших співвітчизників є гроші.

Головні афродизіаки осені - гарбузова каша, селера та  петрушка, баклажани і цибуля.  До них можна додати шоколад з перцем, васабі та заморські делікатеси.

"Щоб було кохання взаємним, щоб не впадали в сплячку не лише чоловіки, а й жінки, є синій баклажан, я навіть іноді раджу сушити його, розрізати пластинками і додавати взимку до страв, щоб підсилювати організм, і щоб кохання було бажаним", - говорить народна цілителька Наталя Земна.

В кожної країни є своє афродизіаки. Корейці варять любовну кашу з м’яса ядовитої змії, японці вірять у силу гігантських мідій. Єгиптяни не уявляють романтичну вечерю без часнику.

"Жінки, які знають, що треба чоловіка підсилити, варять гарбузову кашу… Ще петрушка – для жінок, а селера – для чоловіків", - розповідає Наталя Земна.

Зірки своїми секретами діляться неохоче. Кажуть, що нічого спеціально не вживають, можливо, інколи використовують якісь ароматизатори.

"Максимум, що може бути, це називаю,оці маленькі коричневі, я їх називаю – бенгальські вогні", - розповідає Віктор Павлик.

"Звичайно, там палички, ароматизатори в кімнату", - каже Олеся Стефанко.

На думку лікарів, нехтувати природними афродизіаками не варто, але у це треба ще й вірити.

"Легка вечеря саме з максимальною кількістю афродизіаків - це все налаштує на сексуальний лад. Але застосування щоденне якихось афродизіаків…, на жаль, таких препаратів, які можуть допомогти, немає, їх не існує", - каже сексолог Максим Романюк.

Прийнято вважати, що один із найсильніших афродизіаків – шоколад. Деякі вчені навіть вважають, що перед ним поступаються навіть пристрасні  поцілунки.  Також варто спробувати трюфелі із зеленим чаєм, цукати з імбиром. Підняти настрій можуть і цукерки з васабі або чілі перцем. А  для особливих подій кухарі радять  ще один простий рецепт - коктейль з ікри щуки,  лосося та осетрини. 

Та все ж учені доводять - найкращим афродизіаком є гроші. Хоча вони й не пахнуть, майже 70% чоловіків і 50% жінок стверджують -  поліпшенню їхнього сексуального життя сприяло саме багатство.

Читайте також:

Червона ікра з горілкою виявилися найсильнішим афродизіаком

Названо шість нових афродизіаків для суперсексу

Українці втрачають свою "чоловічу" силу

ВідеоДопінг для кохання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: