У Вінниці на Вічному вогні поставили лічильник газу

У Вінниці міська влада встановила лічильник газу на Вічному вогні біля Меморіалу загиблим воїнам, адже утримувати його стало надзвичайно дорого.

У Вінниці міська влада встановила лічильник газу на Вічному вогні біля Меморіалу загиблим воїнам і зрозуміла, що утримувати його можна.

Платити почали вдвічі менше, ніж коли блакитне паливо було без оліку, дізналися журналісти ТСН.ua.

А були роки, коли через економію бюджетних коштів Вічний вогонь запалювали лише під час масових заходів.

У районах області через брак коштів і високу вартість газу погасили близько 200 Вічних вогнів.

"Пускати його (газ на Вічному вогні) навіть для таких благородних цілей все рівно треба, заплативши за нього. Тому треба передбачати кошти і треба його обліковувати", - наголосив заступник голови правління "Вінницягазу" Володимир Баранов.

Раніше у російському Владивостоці за борги відключили Вічний вогонь. Тихоокеанський флот, який утримував меморіал, не заплатив підприємству "Приморський газ" майже 90 тисяч рублів (близько 22 тисяч гривень) - за паливо і технічне обслуговування.

Влітку в Петрозаводську (Росія) було затримано двох молодих людей, які "по приколу" загасили Вічний вогонь пивом. Проти них було порушено кримінальну справу.

Нагадаємо, у грудні минулого року в Києві було затримано студентку Ганну Сінькову, яка з разом з іншими дівчатами посмажила на Вічному вогні яєчню. Дівчина провела у СІЗО 3 місяці.

У липні за підозрою у смаженні яєчні на Вічному вогні в столиці було затримано ще трьох молодих людей.

Київські комуністи, щоб захистити Вічний вогонь від подальших зазіхань хуліганів, приставили до нього цілодобову охорону.

Читайте також:

В Криму хулігани заспівали біля Вічного вогню пісню про "ж...пу" (відео)

За смаження яєчні на Вічному вогні затримали двох націоналістів

У Росії підірвали вже другий меморіал Вічному вогню

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: