Червона ікра з горілкою виявилися найсильнішим афродизіаком

Червона ікра з горілкою виявилися найсильнішим афродизіаком

Найкраще збуджує

Ікру та горілку корисно вживати тим, у кого проблеми з лібідо і потенцією через психологічні причини.

Італійські дослідники встановили, які продукти є найбільш ефективними для пробудження чи посилення статевого бажання. Найкраще з цією функцією впоралися ікра та горілка, коли їх вживали разом.

Команда експертів з Міланського університету на чолі з професором Ферерро Рочером провела експерименти серед 234 чоловіків і жінок у віці від 23 до 45 років.

Половина добровольців мала проблеми з лібідо і потенцією через психологічні причини. Учасників поділи на дві групи, де одна одержувала стандартну терапію, а інша використала три афродизіаки.

Перший включав червону ікру з горілкою, другий - шоколад, а третій - трюфелі. Через тиждень вчені встановили, що у людей, які застосовували звичайне лікування, статевий потяг відновився або збільшився в середньому на 25%. У тих, хто споживав суміш ікри з горілкою, дані показники підвищилися на 90%. А у решти - на 43%.

Дослідники впевнені, що ікра володіє особливими якостями, які живлять і зміцнюють нервові клітини органів інтимної сфери, а також сприяють підвищенню романтичних почуттів.

І при змішуванні з горілкою ікра посилює пристрасть, що відзначили багато представників сильної і слабкої статі. А от інші продукти на дали такого високого позитивного результату.

Сексологи, щоправда, не вважають такий досвід еталоном, тому що, щоб підтвердити корисні властивості для статевої активності ікри і спиртних напоїв необхідно провести більш масштабні спостереження.

До речі, вони не рекомендують вдаватися до такого лікування часто, інакше може розвинутися і алкогольна залежність і різноманітні захворювання органів травлення.

Читайте також:

Доведено, що з першого погляду не закохуються, а лише хочуть сексу

Українці втрачають свою "чоловічу" силу

Вчені: чоловіки більше не можуть задовольняти жінок

Повʼязані теми:

Наступна публікація