Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мистецтво стеження та перевтілення: у Вашингтоні відкрили оновлений музей шпигунства

Найбільший шпигунський музей світу.

У Вашингтоні відкрили наймасштабніший шпигунський музей. Тут збирали експонати звідусіль - у спеціально придбану 8-поверхову споруду в середмісті американської столиці. Мистецтва стеження і перевтілення там навчають усіх охочих, йдеться у сюжеті "ТСН.16:45".

Легендарний Астон Мартін Джеймса Бонда і справжня шифрувальна машина Енігма часів Другої світової, пістолет в помаді, фотокамера в ґудзику - усе це звезли до шпигунського музею, який відкрився у Вашингтоні.

"Цю колекцію я почав збирати 45 років тому, спершу вона вміщалася на одній полиці, потім займала шафу, кімнату, цілий гараж, зрештою довелося виділяти під неї окреме приміщення", - розповів колекціонер Кейт Мілтон.

Кожен, хто заходить до шпигунського музею - сам стає шпигуном. Щоб пройти, потрібно прикласти бейдж, обрати собі профіль, можливих опцій - десятки.

Наступну годину мене зватимуть Райлі Робінсон, за легендою я - ветеринар з Токіо, лечу до Амстердаму, моє кодове слово - камінець", - розповідає Яна Слєсарчук.

Завдяки цим бейджам відстежується активність гостя аж до самого кінця. Після відвідувачу розкажуть про дві його найрозвиненіші навички. Далі гостя маскують. Без перебільшення це - найпопулярніший атракціон музею. Поруч за склом справжні приладдя для зміни зовнішності, якими користувалися справжні люди.

Музей розказує всю історію шпигунства - від стародавніх часів до сучасності. Прогулянка ним - подорож справжньою і вигаданою історією: роздивляючись реальні експонати, кожен поринає у власну шпигунську казку, яку розповідають з хайтекових моніторів.Тут можна легко загубитися на кілька годин, головне - пам'ятати кодове слово і не забути забрати вчасно розвіддані - вже на себе самого.

ВідеоМистецтво стеження і перевтілення: у Вашингтоні відкрили оновлений музей шпигунства

Експонати звозили звідусіль у спеціально придбану 8-поверхову споруду в середмісті американської столиці. Мистецтва стеження і перевтілення там навчають усіх охочих. Музейний шлях шпигуна пройшла і журналіст ТСН.

Мистецтво стеження і перевтілення: у Вашингтоні відкрили оновлений музей шпигунства

Кореспондент Яна Слєсарчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції