Порошенко – Хагрід, а Тимошенко – хлопчик. Українські політики "очима" бота Microsoft

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ми перевірили здібності бота Microsoft на фото українських політиків.

Компанія Microsoft запустила робота CaptionBot, який намагається описувати все, що відбувається на фотографії. Якщо на знімку є люди, то робот вказує їхні emoji-вирази (емоції у вигляді смайликів - ред.).

Іноді робот не може впоратися з першого разу, але якщо попросити його проаналізувати зображення ще раз, він видає опис. Ми перевірили здібності бота Microsoft на фото українських політиків. Ось що у нас вийшло.

3

"Я думаю, цей чоловік вдягнений у сорочку та краватку і він не посміхається. Це ви? Я думаю, ви на 51% схожі на Роббі Колтрейна", - йдеться у підписі під фото із зображенням Петра Порошенка. Зазначимо, що Колтрейн - актор, який зіграв Хагріда у Гаррі Поттері.

2

"Я не дуже впевнений, але здається – це чоловік у костюмі та краватці, а з посмішкою в нього – не дуже", - так вирішив робот, проаналізувавши фото  Володимира Гройсмана.

4

А от Юлія Тимошенко, на думку робота, більше схожа на молодого хлопця. "Я не впевнений, проте думаю, що це молодий парубок із кашкетом на голові, і він дуже задоволений".

5

Якщо на оригінальному фото Олег Ляшко цілує корову, то робот вирішив, що лідер "Радикальної парії" її просто годує.

6

Цікаво, що робот, проаналізувавши фото мера Віталя Кличка, навіть зміг назвати його ім'я. З упевненістю в 99%, до речі. "Я думаю, цей чоловік, посміхаючись, дивиться в камеру. Я впевнений на 99%, що це Віталій Кличко".

1

Виявилося, що Арсеній Яценюк схожий на музиканта Метта Майхера. Робот Microsoft говорить про це з упевненістю в 51%.

8

Про знамените фото із Ради, коли нардеп Барна намагався винести Яценюка, робот взагалі нічого не зміг сказати. "Я дійсно не можу описати це фото", - йдеться у підписі.

9

Так само бот не зміг нічого сказати про останні фото Ганни Герман. Хоч ми і намагалися змусити його проаналізувати фото декілька разів, він все одно був спантеличений і не зміг зрозуміти, що зображено на фото.

7

Найнеочікуванішим виявився підпис до фото Верховної Ради. Робот вирішив, що замість нардепів там сидять пончики. "Я не дуже впевнений, проте думаю, що це стіл, вщерть заповнений різними пончиками". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції