Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські студенти розпочали "сороміцький" флешмоб-пародію на Satisfaction

У пародійному відео знімаються студенти-хлопці в трусах.

Кілька днів тому в Інтернеті з'явилося відеопародія на кліп італійського діджея Бенні Бенассі "Satisfaction". У ній знялися студенти Ульянівського інституту цивільної авіації (Росія). Хлопці танцювали лише в трусах та фуражках.

Відео студентів з Ульяновська викликало різку негативну реакцію у керівництва ВНЗ - ректор Сергій Краснов заявив, що курсанти, які носять кашкети цивільної авіації, "насміхаються над святим" і порівняв їх з Pussy Riot. Губернатор Ульяновської області Сергій Морозов попросив не відраховувати молодих людей, але пообіцяв поговорити з ними та їхніми батьками "як батько" і "як кадровий офіцер". Про це пише "Медуза".

Тепер же на підтримку ульянівських студентів подібні відео записали студенти й інших навчальних закладів. Обидва відео в цілому повторюють сюжет оригінального ролика – хлопці в трусах, пританцьовуючи, ходять гуртожитком і зображують заняття господарськими справами, а потім разом танцюють.

Спершу з'явився ролик, який зняли учні Рязановського сільськогосподарського технікуму Ульяновської області.

Пізніше в Мережу виклали пародію, де знялися хлопці в футболках з надписом "МНС Росії". Припускають, що це - курсанти Академії цивільного захисту МНС.

Залиште свій коментар

Вибір редакції