Таємний секс-план Гітлера: кожний солдат Рейху мав отримати "надувну німкеню"

Згідно з проектом "Боргільд проект", який був схвалений Гітлером, кожний солдат Рейху мав отримати у своє повне розпорядження "надувну німкеню" для задоволення своїх природних потреб.

Британський дослідник Грем Дональд знайшов документи, які мають відношення до секретного секс-проекту Адольфа Гітлера.

Досліджуючи історію ляльок Барбі, які ведуть свій родовід від німецьких ляльок післявоєнної епохи, Дональд несподівано наткнувся на "Боргільд проект", згідно з яким кожен солдат Рейху мав отримати у своє повне розпорядження "надувну німкеню" для задоволення своїх природних потреб.

Ці ляльки були розроблені німецькими вченими після того, як на початку 1940 року рейхсфюрер СС Генріх Гіммлер заявив, що паризькі повії становлять серйозну небезпеку для армії, зазначивши: "Наш обов’язок уберегти солдатів, які ризикують своїм здоров'ям заради маленької пригоди".

Адольф Гітлер особисто схвалив проект, за яким "надувна жінка" виглядала як блакитноока блондинка і могла розміститися в солдатському рюкзаку.

Однак в 1942-му році проект припинив існування, оскільки солдати відмовилися використовувати ляльок, які могли б їх скомпрометувати в очах англійців. Зрештою, всі запаси "надувних жінок" були знищені під час бомбардування Дрездена.

Читайте також:

Рідне місто Гітлера позбавило його звання почесного жителя

У Нью-Йорку показали перший лист Гітлера про Голокост

Квентін Тарантіно потрапив у секс-скандал

Берлусконі дозволили займатися сексом шість разів на тиждень

Повʼязані теми:

Наступна публікація