У кінотеатрі дітям замість мультика показали "Пилу 3D"

У кінотеатрі дітям замість мультика показали "Пилу 3D"

Ілюстрація

Діти, які прийшли на мультфільм "Мегамозок", кілька хвилин були змушені "милуватися" сценою вбивства жінки за допомогою бензопили.

В одному з кінотеатрів штату Массачусетс (США) дітям, що прийшли разом з батьками на сеанс мультфільму "Мегамозок", замість анімаційної стрічки показали фільм жахів "Пила 3D". Інцидент стався кілька днів тому в місті Ревір.

Як розповіли представники кінотеатру мережі Showcase Cinemas, "Пила 3D" була включена помилково, але на усунення помилки пішло кілька хвилин. Проте за цей час діти встигли побачити кадри хоррор-стрічки: наприклад, на екрані з'явився епізод за участю чоловіка з відрізаною ступнею, а також сцена вбивства жінки за допомогою бензопили.

Батьки дітей, які очікували побачити мультфільм "Мегамозок", висловили обурення тим, що сталося. Батько одного хлопчика заявив, що, побачивши кадри "Пили 3D", його син дуже злякався і навіть почав бачити страшні сни. В якості компенсації за свою помилку співробітники кінотеатру запропонували дітям безкоштовні квитки на будь-який сеанс.

Подібний випадок стався в одному з американських кінотеатрів у 2007 році. Тоді замість сімейного фільму "Остання Мімзі Всесвіту" відвідувачам показали фільм жахів "У пагорбів є очі - 2".

Читайте також:

Чоловік витатуював на дупі обличчя начальника заради більшої зарплати

Італійський трунар випустив еротичний календар

У Росії з'явилися світлофори з коноплею

Повʼязані теми:

Наступна публікація