У Малайзії мавпа поцупила в хлопця айфон та наробила селфі

У Малайзії мавпа поцупила в хлопця айфон та наробила селфі

Телефон зрештою знайшли у джунглях.

У Малайзії вночі додому до студента, схоже, вдерлася мавпа і поцупила телефон. Коли його знайшли, у галереї було повно світлин, зроблених тваринкою.

Про це пише ВВС.

20-річний хлопець розповів, що прокинувся близько 11 ранку в суботі і не зміг знайти свій айфон. "Не було ніяких ознак пограбування. Єдине, що я думав, це якийсь чаклунство", - розповів він. 

Жодних слідів телефона не було, аж поки у неділю батько хлопця помітив мавпу біля їхнього будинку. Він зателефонував на номер сина та почув дзвінок з джунглів за декілька кроків від заднього двору. Згодом там, у листках під пальмою, таки знайшли телефон.

Відкривши галерею на айфоні, студент побачив купу світлин, зроблених мавпою. Схоже вона намагалася з'їсти його. Також на телефоні були селфі мавпи, фото листя та дерев.

За словами студента, на відміну від деяких частин світу, де мавпи живуть в міських районах або поруч з людьми, у них такого не траплялося - в околицях мавпи ніколи не крали речі. Він підозрює, що мавпа могла проникнути в будинок через відкрите вікно спальні його брата.

Нагадаємо, в індійському місті Мератх мавпа викрала з медичної лабораторії зразки крові, які мали перевірити на новий коронавірус. На відео, яке поширили в Мережі, мавпа сидить на гілці і жує білу упаковку з аналізами. 

Відео Спецоперація в центрі Одеси: ловили трьох мавп, які втекли із зоопарку.

У центрі Одеси ловили трьох павіанів, які напередодні втекли зі своєї клітки. Припускають, що хтось із доглядальників погано зачинив двері вольєру, коли годував тварин. Цим і скористувалися примати. Працівники зоопарку звернулися по допомогу до рятувальників та поліції. Аби повернути усіх мавп до вольєру, довелося стріляти в них спеціальними шприцами з транквілізатором. Зараз усі троє почуваються добре.  

Спецоперація в центрі Одеси: ловили трьох мавп, які втекли із зоопарку.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів