У жінки, яка померла два роки тому, народилася дитина

У жінки, яка померла два роки тому, народилася дитина

Ілюстрація / Фото: mychildhealth.net

Лікарі встигли заморозити кілька ембріонів для запліднення до того, як у жінки був виявлений рак.

В ізраїльтянки Керен Аєші, яка померла два роки тому, народилася дитина.

Керен і та її чоловік Нісім в рамках програми з лікування безпліддя встигли заморозити кілька ембріонів для екстракорпорального запліднення до того, як у жінки був виявлений рак. Перед смертю Керен просила чоловіка використовувати їх ембріони для народження на світ їхньої дитини.

Газета "Едіот Ахронот" стежить за історією сім'ї Аєші протягом двох останніх років. Видання повідомляє, що за кілька днів до своєї смерті 35-річна Керен підписала документ, що дозволяє Нісіма розпоряджатися замороженими ембріонами.

Після закінчення трауру Нісім через адвоката звернувся до МОЗ з проханням передати йому заморожені ембріони, але отримав відмову. Лише після втручання газети "Едіот Ахронот" чиновники МОЗ погодилися передати Нісіма ембріони, але за умови, що вони не будуть використані на території Ізраїлю.

У публікації наголошується, що це обмеження обумовлено тим, що, згідно з ізраїльськими законами, для перенесення ембріона в матку сурогатної матері необхідна згода двох партнерів. Оскільки Керен вже померла, отримати її згоду неможливо.

Нісім знайшов сурогатну матір у США. Її послуги йому обійшлися в 100 тисяч шекелів. Перед закінченням терміну вагітності сурогатної матері Нісім у супроводі батьків своєї колишньої дружини вилетів до Америки.

Його син з'явився на світ в останній день свята Шавуот. Щасливий батько розповідає, що хлопчик схожий на нього і на свою матір.

Читайте також:

У Китаї народилася дівчинка з двома головами

Жінка народила трьох дітей в один і той же час - з точністю до секунди

Американка завагітніла і народила негра після перегляду порнофільму

Повʼязані теми:

Наступна публікація