Унікальний психічний випадок: у мозку британки оселилися 20 людей

У голові 51-річної британки живе понад 20 різних людей - від анорексичної дівчинки до хлопчика, який вміє писати виключно латиною.

У 51-річної британки Кім Нобл надзвичайно унікальний психічний випадок – в ній живе 20 різних людей.

"Це не просто роздвоєння особистості. У ній живе 20 різних людей - від анорексичної дівчинки до хлопчика, який вміє писати виключно латиною", - дивуються експерти.

Цій 51-річній пані з Лондона було поставлено дуже рідкісний діагноз - дисоціативний розлад ідентичності

Кім Нобл страждає від цього розладу більше чотирьох десятків років, але в її випадку експерти виявилися абсолютно спантеличеними.

Їм доводилося стикатися з людьми, в мозку яких мешкають дві, три і навіть чотири різні людини. Але в мозку Кім знайшлося місце для 20 з гаком персонажів.

Найдовше себе проявляє жінка на ім'я Патриція, оповідач захоплюючої книги "Все про мене", в яку зібрані шматочки дивовижного, хаотичного життя Кім.

До речі, самої Кім Нобл вже майже і не існує, констатують медики, хоч вона і відгукується на це ім'я. Замість неї перед оточуючими з'являються найрізноманітніші особистості. Наприклад, дівчина на ім'я Ебі, яка самотня без кохання.

Існує також мама на ім'я Бонні, яка має дочку, а також вірна римська католичка на ім'я Соломія.

Є й маленький хлопчик Діабалус, який вміє писати тільки латиною, і молодий 20-річний чоловік на ім'я Кен, який страждає від тривалої депресії.

Часом дисоціативний розлад ідентичності проявляється і абсолютно новими персонажами, ніяких кордонів для цього не існує, відзначають лікарі, які стежать за Кім.

Багато років випадок Кім Нобл вивчають психіатри. Вони вже давно встановили, що жінка не перевтілюється, а реально страждає від унікального розладу.

Сил стримувати різноманітні особистості всередині себе у жінки немає. Останні шість років у тілі Кім домінує Патриція, яка управляє домашнім господарством і виховує 14-річну дочку Кім Еймі.

Патриція стежить за тим, щоб між Кім та її дитиною зберігалися добрі відносини, і щоб дівчинка росла в нормальній сім'ї.

Але рідко проходить хоча б один день, щоб у тілі Кім не активувалися ще двоє-троє інших особистостей. Це виглядає, як "перемикання каналів" в телевізорі.

"На щастя, у мене немає агресивних характерів. А дочка і рідні до всього звикли. Іноді я по п'ять разів на день змінюю одяг. Можу з'їздити в магазин і приїхати з купою іграшок для хлопчиків. А повернення в себе по відчуттях можна порівняти з пробудженням від сну. Воно займає кілька секунд. Я ляскаю очима і не розумію, як опинилася в цій кімнаті, і хто поруч зі мною", - розповіла Кім.

Читайте також:

Кіт з двома мордами потрапив до Книги рекордів Гіннесса

У США дівчинка зі збоченим апетитом їсть цеглу і лампочки

П’ятирічному хлопчику вживили диявольські роги

Жінка перетворила себе на вампіра: покрила тіло тату, вживила роги та ікла

Повʼязані теми:

Наступна публікація