Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Індонезії знайшли найстарішого чоловіка планети

Чоловікові наразі 145 років.

В Індонезії знайшли чоловіка, документи якого підтверджують, що йому 145 років. Це робить його найстарішим чоловіком в світі. Про це повідомляє Independent.

145-річний Мбах Гото народився 31 грудня 1870 року. За його словами, він готувався до смерті ще в 1992 році. Чоловік пережив усіх своїх братів та сестер, чотирьох дружин та дітей.

Водночас Мбах Гото зазначив, що вже воліє померти. Здоров'я чоловіка у поганому стані, він уже не може самостійно стежити за гігієною та їсти. Також зір чоловіка недостатньо хороший, щоб дивитися телевізор, тому він слухає радіо. Секретом довголіття Гото називає терпіння.

Зазначимо, якщо незалежні експерти підтвердять справжність документів Мбаха Гото, це зробить його найстарішою людиною планети, що коли-небудь жила. Наразі цей титул належить француженці Жанні Кальмен, яка пішла з життя у віці 122 років. Якщо ж документи Гото не пройдуть незалежну перевірку, чоловік не зможе потрапити до книги рекордів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про найстарішу жінку в Україні, якій вже 116 років. Христина Нагорна народилася 1900 року. Вона пожила за царя, при більшовиках, а коли розпався Радянський Союз, бабусі виповнився 91 рік. Жінка все пам'ятає, як учора, однак шкодує, що поділитися спогадами ні з ким.

Залиште свій коментар

Вибір редакції