В Одесі світлофори розповідатимуть анекдоти та читатимуть школярам вірші

В Одесі світлофори розповідатимуть анекдоти та читатимуть школярам вірші

Світлофори нагадуватимуть людям, що вони перебувають саме в Одесі / Фото: скриншот з відео

Таку ідею впровадять, щоб затримати і розважити пішоходів під час червоного світла

Безпека з гумором. Одеські світлофори почнуть жартувати. Незвичну ідею запатентував учений Одеської академії зв'язку, розробивши відповідне обладнання для комплексів регулювання руху. Планує, що новітні світлофори вже зустрічатимуть на перехрестях туристів навесні, під час традиційної "Гуморини", йдеться в ТСН.16.45. 

Безпека на дорозі та нагадування людям, що вони перебувають саме в Одесі. Ці дві причини підштовхнули вченого академії зв'язку до незвичної ідеї.

"Ми часто спостерігали, як люди не чекаючи закінчення червоного світла перебігають через вулицю, і щоб затримати пішохода на перехресті, його потрібно зачепити цікавою розповіддю. Не слід забувати що Одеса столиця гумору, тут люблять гумор, цінують його", - каже доцент одеської академії зв'язку ім. Попова Микола Балан.

Начиння світлофора з гумором дуже просте — процесор під час перемикання зеленого на червоне світло вмикає анекдот і звук триває, доки світлофор не зміниться на дозволений сигнал. А поблизу шкіл учням пропонують ще й послухати вірші. Школярі у захваті.

В академії зв'язку вважають що веселі світлофори стануть справжньою одеською родзинкою.

"Саме такі маленькі речі складають, скажімо так, одеський дух, яким так славиться наше чудове місто. І я вважаю, що ось цей винахід, найбільш доречний саме в нашому місті", - каже проректор академії зв'язку ім. Попова Вадим Каптур.

Власними силами зв'язківці готові виготовити зо два десятки світлофорів і встановити їх в центрі міста та біля шкіл. Вартість одного комплексу веселої електроніки коштує тисячу гривень.

Повʼязані теми:

Наступна публікація