Як змінювалися еталони жіночої краси (фото)

Стандарти жіночої краси змінювалися неодноразово - від пухкеньких блондинок у 50-х до худорлявих брюнеток у 90-х.

За всю історію існування конкурсів стандарти краси змінювалися неодноразово. З кожною появою нової кінозірки мільйони жінок по всьому світу одразу ж копіювали її образ.

Поверненням жіночності стали 50-ї, а їх символом - Мерилін Монро. Легендарна актриса мала жіночну статуру з високими грудьми і вузькою талією, пишне біляве волосся і магнетичну чарівність.

Майже одночасно з Монро на екрані блищала інша голлівудська актриса, чия зовнішність була повною протилежністю Мерилін, - Одрі Хепберн. Колишня балерина, чиє дитинство пройшло у нацистській окупації, володіла вельми крихкою фігурою, за що її часто порівнювали з невагомим ельфом.

Тим часом, в Англії з'явився абсолютно новий еталон краси - болюча худоба. Затвердити його вдалося супермоделі Твіггі. При зрості 169 см вона важила близько 48 кг, а її пропорції дивували - 80-55-80. Фігура моделі стала зразком для наслідування мільйонів.

У 80-і у Великобританії з'явилася ще одна законодавиця мод - яскрава і непередбачувана Луїза Чікконе, відома всьому світу як Мадонна. Популярністю Мадонна багато в чому зобов'язана своєму скандальному іміджу секс-бомби.

З приходом 90-х образ "аля-Монро" змінив черговий етап захоплення худиною. Уособленням нового еталону стала британська супермодель Кейт Мосс, чия незвичайна худоба в купі з нездоровим способом життя викликала цілу хвилю критики.

У XXI столітті зразком для наслідування стала неоднозначна красуня з бурхливим минулим, а тепер - мати-героїня і посол доброї волі - Анджеліна Джолі. Її параметри майже відповідають загальноприйнятим, зріст перевищує 170 см, а яскраві риси роблять її особистість такою, що швидко запам'ятовується.

Читайте також:

Рейтинг найкращих білявок всіх часів

Оприлюднено рейтинг найперспективніших жінок-політиків України

Учені визначили, у скільки років жінки найвродливіші

Календар Pirelli 2010: гола краса

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Краса обличчя і тіла
Наступна публікація