Оприлюднено рейтинг найперспективніших жінок-політиків України

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко доволі несподівано поступилася першою позицією заступнику глави АП Ганні Герман.

Найперспективнішою жінкою-політиком України визнано заступника глави адміністрації президента Ганну Герман. Лідер БЮТ Юлія Тимошенко посіла друге місце. На третій позиції – перший заступник глави АП, глава Комітету реформ Ірина Акімова.

Про це свідчить експертне опитування, проведене Центром досліджень проблем громадянського суспільства. Було опитано 100 експертів – журналістів, політологів, діячів науки, культури та мистецтва. Питання звучало таким чином: "Хто з названих жінок-політиків матиме вагу в ухваленні державних рішень в найближчій перспективі (5 років)"?

Четверту позицію рейтингу поділили заступник глави АП Олена Лукаш та народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко.

На п’ятій сходинці розташувалися депутат від БЮТ Наталія Королевська та депутат від НУ-НС Леся Оробець (група "Єдиний центр").

На шостій позиції опинилась представник України в Венеціанській комісії Марина Ставнійчук. Сьома – депутат від НУ-НС Ірина Геращенко. Восьме місце в рейтингу посіла депутат від ПР Ірина Бережна. На дев’ятій сходинці секретар Ради нацбезпеки та оборони Раїса Богатирьова.

Замикає ТОП-10 найперспективніших жінок-політиків лідер Партії зелених України Тетяна Кондратюк.

Головний висновок дослідження – Юлія Тимошенко точно нікуди не подінеться з української політики в найближчі 5 років. Але не дивлячись на те, що її позиції високі, все ж спостерігається перемикання уваги експертного співтовариства на новий тип жінок-політиків.

Збиральний портрет: до 50 років, має вузьку спеціалізацію/нішу, ця ж спеціалізація є основним видом заробляння коштів для існування, амбітна, центристських політичних поглядів, має свою думку і готова її захищати, баланс сім'я - робота, чоловік не публічний. Обов'язкова риса - краса.

Ще однією особливістю є конкуренція двох типів: бізнес-вумен і профі. Йдеться про те, що в рівній мірі є попит на жінок, які до приходу в політику вже мали ім'я як у бізнесі, так і в професійному цеху (юристи, управлінці, журналісти).

Читайте також:

Герман прокоментувала падіння рейтингу ПР: рейтинг Обами теж упав

Рейтинг найвпливовіших українців очолили Янукович та його оточення

"Репортери" нагадали Януковичу, що вони впливають на імідж України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: