Перейти до змісту
Лаконічні прикраси і дивакуваті 3D-візерунки. Який вигляд мають святкові ялинки в Україні
  • Кількість коментарів 1
  • Кількість переглядів 13290

У Мережі вже з'явилися фото та відео новорічних дерев.

Мінімалістична ялинка у гірляндах у Львові, полтавська красуня із шатром та чудернацька ілюмінація на святковому дереві у Чернівцях. ТСН.ua зібрало знімки та відео із ялинками з усієї України, з якими мешканці зустрічатимуть 2020 рік.

Київ

Традиційно у День святого Миколая на Софійській площі у Києві урочисто запалили головну ялинку України. Цьогоріч висота "новорічної красуні" сягає 30 метра. Прикрасили її 800 іграшками та трьома кілометрами гірлянд. Новорічне дерево зібрали із сосен та ялиці. 

ялинка Київ 2020
УНІАН

Харків

Харківська ялинка сягає 40,5 метра. Її вбрали у 60 світлових кристалів та 70 світлодіодних куль. Також на ялинці є близько 200 іграшок у вигляді подарункових коробок, 700 куль та декоративних бус і 500 стробоскопів. Верхівку прикрасила чотириметрова зірка.

ялинка харків 2020
УНІАН

Львів

Цього року львівську новорічну красуню прикрасили великою кількістю жовто-білих гірлянд. Висота ялинки - 17,5 метрів. На неї з бюджету виділили 292 тис грн. 

ялинка львів 2020
УНІАН

Ужгород

Цього року в Ужгороді встановили 14-метрову ялинку. Її прикрасили майже пів тисячі кульок білого, жовтого, срібного та червоного кольорів. Підсвітили деревце понад 400 метрами гірлянд.

ялинка ужгород 2020
УНІАН

Чернівці

Чернівецьку ялинку до свята знайшли не у лісовому господарстві, а просто у центрі міста. Тепер 20-метрова красуня встановлена у центрі міста. Дизайн виконаний у золотих, срібних та білих кольорах. На дереві є сніжинки та 3D-гірлянди.

Луцьк

У Луцьку урочисто запалили не одну, а одразу три ялинки. Тріо розташоване у центрі міста, дерева вбрали у кульки золотого та білого кольору, з додаванням блискіток.

ялинка луцьк 2020
konkurent.in.ua

Рівне

У Рівному встановили живу ялинку та прикрасили ілюмінацією вартістю пів мільйона гривень. Також тут можна зробити фото біля інсталяції “2020”, яка світиться білими вогниками.

Житомир

Житомир прикрасила цьогоріч жива 17-метрова новорічна ялинка. На ній - 824 іграшки, 30 декоративних прикрас. Освітлює дерево близько 1 кілометра гірлянд різних кольорів. 

Хмельницький

У Хмельницькому ялинку запалили ще 1 грудня. Цьогоріч вона оздоблена кульками бірюзового кольору та кольоровою ілюмінацією.

хмельницький ялинка 2020
khm.depo.ua

Вінниця

Ялинку у Вінниці склали з металевого каркаса та 321 живої ялини. На дерево начепили 150 новорічних іграшок та прикрасили декоративними шишками довжиною 60 сантиметрів.

Івано-Франківськ

Тут ялинка залишилася незмінною. 19 грудня вона засяяла 3D-ілюмінацією, цьогоріч на ній з’явилися нові візерунки.

Івано-Франківськ ялинка 2020
Galka.if.ua

Тернопіль

У тернопільської 19-метрової ялинки за декілька років користування замінили старий каркас на новий. Висота її не змінилась, однак ширина збільшилася. Її вкриває ілюмінація, яка створює візерунки.

Дніпро

Головну ялинку Дніпра офіційно відкриють 21 грудня о 18:00. Поруч із святковим деревому буде ковзанка. Також тут встановили лазерні проектори з новорічними зображеннями і зоряним сяйвом, які відображатимуться на будівлі.

Черкаси

Черкаська новорічна красуня цьогоріч сягає 22 метри. Штучну ялинку в Черкасах встановили вперше: її орендували в Чорноморську. конструкція прикрашена ілюмінацією

Черкаси ялинка 2020
vikka.ua

Чернігів

У Чернігові вкотре встановили 18-метрову ялинку, а поруч відкрили "Казкове містечко". Деревце оздобили золотими кулями і іграшками у вигляді птахів сов, масок казкових героїв. Однак мешканці обурені, бо на масках немає очей.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Yarik Hurchenko (@yarik.ed)

Запоріжжя

Цьогоріч тут встановили 25-метрову штучну ялинку. Деревце монтували кілька днів. Ялинку склали з кількох сотень штучних гілок, а на них начепили майже тисячу блакитних кульок та яскраву гірлянду.

ялинка запоріжжя 2020
УНІАН

Одеса

В Одесі ялинку зібрали з металевого каркасу та штучної хвої. Висота новорічної красуні 20 метрів, а ширина - 9 метрів. Її вбрали у гірлянди, яких майже чотири кілометри.

одеса ялинка 2020
048.ua

Суми

Ялинка у Сумах залишилася з минулих років. Сягає вона 18 метрів. Основний акцент тут на різнокольоровій ілюмінації.

Полтава

У Полтаві знову встановили ялинку-шатро, у якому дерево сягає 20 метрів. Дизайн ялинки вирішили не оновлювати, окрім деяких частин штучної хвої.

полтава ялинка 2020
POLTAVA.DEPO.UA

Херсон

Херсонська ялинка перебуває не у найкращому стані. Її встановили нещодавно, однак вранці, 19 грудня, комунальники помітили, що ялинкові іграшки розбиті, а частина верхівки відпала. Причина пошкодження невідома.

херсон ялинка 2020
pik.ua

Нагадаємо, на одній з центральних площ Івано-Франківська спалахнули майже 2,5 тисячі ліхтариків.

 

Миколаїв

Миколаївська ялинка цьогоріч скромна. Головний акцент тут зробили на ілюмінації. Деревце прикрашають фігурки у формі цукерок, пряників та бантиків. Ялинка сягає 22 метри і має 10 метрів у діаметрі.

ялинка Миколаїв 2020
svidok.info