Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Юзери Twitter перетворили експериментального чатбота на расиста за кілька годин

Чатбота Тей розробили заради експерименту з дослідження розмовного розуміння.

Користувачі Twitter перетворили експериментального чатбота Тей (Tay), зробленого компанією Microsoft, на расиста за лічені години. Про це повідомляє The Guardian.

Технологія чатбота Тей була розроблена компаніями Microsoft та Bing заради експерименту з дослідження розмовного розуміння. Для цього чатбота створили окремий акаунт в Twitter.

Чатбот, Тей
Twitter/TayTweets

"Tей потрібна для того, щоб залучати і розважати людей там, де вони спілкуються один з одним в режимі онлайн, через випадкові і грайливі розмови", - заявив Microsoft. "Що більше ви будете спілкуватися з Тей, тим розумнішою вона стає".

Але у розмовах Тей почали проскакувати расистські та політичні заяви. Її також навчили фразам Дональда Трампа про мігрантів.

А на запитання: "Чи є Рікі Джервейс (британський комік –Ред.) атеїстом?", Тей відповіла: "Рікі Джервейс навчився тоталітаризму від Адольфа Гітлера, засновника атеїзму".

Після 16 годин спілкування з користувачами Twitter, Тей заявила, що їй потрібно відпочити. Через її раптове зникнення із соцмережі, серед юзерів поповзли чутки, що Microsoft навмисне її прибрав, аби видалити твіти з расистськими висловленнями. Наразі на сторінці чатбота всього три твіти.

Чатбот, Тей
Twitter/TayTweets

Нагадаємо, нещодавно Twitter виповнилося 10 років. У соцмережі створили хештег #LoveTwitter, завдяки якому користувачі у всьому світі висловлювали свою подяку Twitter.

Залиште свій коментар

Вибір редакції