Фонд держмайна запускає велику приватизацію "ласих" держкомпаній

Акції стратегічних підприємств планують продати протягом півроку.

У Фонді державного майна України оголосили про початок великої приватизації держкомпаній. Кабмін своїм розпорядженням від 10 березня, яке щойно опублікували на урядовому порталі, погодив продаж державних пакетів акцій ВАТ "Запоріжжяобленерго", ПАТ "Одеська ТЕЦ", ПАТ "Херсонська ТЕЦ", ПАТ "Одеський припортовий завод", ПАТ "Сумихімпром".

Перед цим набрав чинності закон, який скасував раніше встановлену законодавчу норму про необхідність продажу 5-10% акцій на фондових біржах перед проведенням конкурсу. Також закон забороняє допуск до приватизації фізичних та юридичних осіб країни-агресора, якою визнана Російська Федерація.

До продажу пропонуватимуть 60,25% акцій ВАТ "Запоріжжяобленерго", 99,56% ПАТ "Одеський припортовий завод", 99,99% ПАТ "Сумихімпром", 99,98% акцій ПАТ "Одеська ТЕЦ", 99,8% акцій ПАТ "Херсонська ТЕЦ". Відповідно до планів розміщення акцій, продаж цих пакетів мають здійснити до кінця листопада 2016 року.

У ФДМУ переконані, що об'єднання пакетів акцій дозволить продати їх максимально ефективно та прозоро, залучивши стратегічних інвесторів, зацікавлених у їхньому довгостроковому розвитку.

Нагадаємо, від початку року приватизували майже 100 об'єктів державної і комунальної власності.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: