Житель Мексики погасив борг у 1900 доларів, віддавши кредитору своїх дітей

Дата публікації
Перегляди
1350
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Житель Мексики погасив борг у 1900 доларів, віддавши кредитору своїх дітей

Хав'єр Коваррубіас

Батько двох дітей віддав їх іншій жінці в рахунок сплати боргу. Потім він вигадав історію про напад і викрадення дітей, щоб приховати істину від дружини.

Батько двох дітей віддав їх іншій жінці через борг . Потім він вигадав історію про напад і викрадення дітей, щоб приховати істину від дружини.

Житель Мексики був арештований за те, що передав своїх двох дітей кредитору, якому заборгував 25 тисяч песо (1900 доларів США). 20-річний батько спочатку заявляв, що на нього напали на вулиці невідомі і викрали сина і дочку. Як пізніше зізнався Хав'єр Коваррубіас, він зробив так, щоб приховати істину від дружини.

Після того, як історія про викрадення малюків стала надбанням гласності, жителі робітничого району Мехіко Тепіто, де проживає сім'я, влаштували демонстрації протесту, вимагаючи, щоб влада навела порядок із злочинністю. Люди перекривали дороги і вступали в сутички з поліцією.

Проте незабаром з'ясувалося, що для відводу очей мексиканець сам завдав собі неглибокі рани - за його словами, його нібито побили викрадачі, а він пручався, намагаючись врятувати дітей. Молодій людині слідчі в результаті пред'явили докази, що свідчать про його брехню. Зараз поліція веде пошук дітей, поки на їх слід напасти не вдалося.

Як розповідав батько, 18 травня на нього напали невідомі, які побили його, підхопили дітей і зникли в невідомому напрямку. Хав'єр Коваррубіас був арештований в сусідньому штаті Ідальго після того, як через 10 днів після початку слідства, зрозумівши, що в поліції сумніваються з приводу висунутої ним версії, намагався втекти.

Слідчі, вивчивши записи камер зовнішнього спостереження в районі, де, за версією батька, стався напад, з'ясували, що ніякого викрадення не було, а рани чоловік завдав собі сам. У результаті він змушений бу зізнатися, що віддав сина Дарьена і дочку Ізіс якійсь жінці в рахунок сплати боргу.

Операція була здійснена в Мехіко. За словами чоловіка, він майже нічого не знає про цю жінку. Їй він також передав сумку з підгузками, харчуванням і деяким одягом для малюків.

Як повідомили в поліції, Коваррубіас був арештований в рамках операції з пошуку зниклих дітей, що проходить зараз в Мексиці. Спілкуючись з журналістами в минулу неділю, мексиканець заявив, що він кається і сподівається, що поліція незабаром знайде його дітей.

Читайте також:

МВС оприлюднило подробиці викрадення київської студентки

Американка знайшла на Facebook доньку, яку викрали 14 років тому

У Сумах п'яні батьки залишили на ніч немовля у парку

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Дата публікації
Перегляди
1350
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація