Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зі спалених людей хочуть робити музичні платівки

За $ 4,6 тис. ваш покійний родич може вічно грати для вас класику, хіти диско або звуки природи.

Британська фірма And Vinyly пропонує можливість придбати вінілову платівку з кремованих решток людини. На неї можна буде записати будь-яку музику тривалістю 24 хвилини. Вартість послуги - $ 4,6 тис.

Компанія And Vinyly була заснована у Великобританії в 2009 році і спеціалізується на раритетних носіях звуку. Приводом для ідеї пластинки з решток послужило бажання сім'ї померлого діджея, щоб його музика звучала в клубах і після смерті музиканта. Тоді було вирішено створити пластинку з праху артиста.

And Vinyly вже отримала сотні замовлень на "платівку з мерців".

"Процес виготовлення насправді досить простий. Урна з людським прахом відсилається на пресовий завод в Лондон, а там у прах додається ще необроблений вініл. Далі з вінілу виливають пластинку, кожна сторона якої дозволяє записати музику хронометражем 12 хвилин", - пояснює Джейсон Ліч, власник фірми.

Клієнтів фірми в більшості випадків не турбує ціна послуги, але їх цікавить вибір музики для запису. Люди вибирають не тільки композиції, але і звуки природи або ж техногенний шум. Обкладинкою вінілової платівки може стати портрет людини, з чиїх останків вона зроблена.

Залиште свій коментар

Вибір редакції