Знайдено спосіб змусити чоловіків зізнатися про зраду

Знайдено спосіб змусити чоловіків зізнатися про зраду

Головне - "правильно приспати" / Фото: passion.ru

Для того, щоб випитати у коханого всі гріхи так, щоб він не пам'ятав процес допиту, треба мати спеціальний прилад, а також довідку від лікаря, що коханий - не псих.

Команда британських експертів провела ряд експериментів, в ході яких було встановлено, що представників сильної статі можна змусити розповісти про любовні пригоди. Причому вони не будуть знати, що зізналися у своїх гріхах.

Вчені з Лондонського університету виявили механізм, який відкриває чоловічі таємниці уві сні. Давно відомо, що всі люди відчувають потребу в нічному відпочинку, при цьому є і відомості про те, що означають сновидіння. Крім того, багато досліджень з'ясували і причини, які змушують чоловіків і жінок розмовляти уві сні. А тепер фахівці впевнені, що можна контролювати діяльність головного мозку за допомогою певних дій, коли чоловік перебуває під владою Морфея. У процесі сну виникає момент, при якому майже всі нейронні структури загальмовуються, особливо якщо немає сторонніх подразників, таких як шум автомобілів, включене світло або цокання годинника.

Саме в цей час можна задавати питання, на які будуть дані виключно відверті відповіді. Але є дві важливі умови і одна перешкода, яка може спотворити результат. Перше - чоловік не повинен хворіти ніяким психічним, нервовим захворюванням або знаходитися під впливом стресу і його наслідків. Друге - він повинен лягти спати не пізніше 8 години вечора. І третє - визначити фазу повного розслаблення можна лише спеціальним приладом.

До речі, на жінках подібні дії не спрацьовують, що спантеличило медиків. Після чого вони вирішили продовжити роботу, щоб знайти слабке місце і у жінок.

Читайте також:

Форвард збірної Англії зрадив вагітній дружині з повією

12-ту дружину короля Свазіленду за зраду оштрафували на стадо корів

У ПАР скандал - президент зрадив своїм чотирьом дружинам з коханкою

Барак Обама зрадив дружині

Повʼязані теми:

Наступна публікація