1+1 медіа оголошує пітчинг "Книголав" і шукатиме нових дитячих героїв

Група оголосила про старт неочікуваного, як для медійної компанії, формату пітчингу, за результатом якого на світ з'явиться нова дитяча книга, комп'ютерна гра та мультфільм

12 січня 2016 року 1+1 медіа оголосила про старт пітчингу "Книголав". Метою проекту є створення книги про справжнього героя, котрого полюблять найменші українці. За кордоном є Свинка Пеппа, Олівія, Гаррі Поттер, Мумі-Тролі та багато інших, проте українці не можуть похизуватися героями та їх пригодами, які прищеплюють дітлахам сучасні цінності та розповідають зрозумілою мовою про важливе.

Пітчинг "Книголав" – це унікальний шанс для сучасних українських авторів подарувати дітлахам книжкового героя, на якого рівнятимуться маленькі українці. Адже герої починаються саме з книг про казки, пригоди та перемоги, з книг, які діти захочуть читати перед сном. 

Світлана Павелецька, PR-директор 1+1 медіа: "Зараз, на жаль, мало якісних дитячих героїв. Наші діти вже не захоплюються Котигорошком, вони люблять Свинку Пеппу і Фіксиків. Та ми впевнені, що прививати сучасні цінності потрібно, в тому числі, через якісну літературу. Саме тому дуже важливо щоб діти, читаючи книги, граючи в ігри і дивлячись телевізор вчилися, розвивали уяву і фантазували. Ми впевнені, в країні є автори, які можуть вирішити це завдання".

Книгу-переможця буде проілюстровано та надруковано накладом 15 000 у видавництві "Основи".

Окрім того, учасники пітчингу мають шанс побачити свого героя в сучасній комп'ютерній грі – три найкращі ідеї з пітчингу потраплять на Media Hack Weekend 2016, де будуть гейміфіковані.

Оцінювати ідеї книжкових героїв буде професійне журі та відвідувачі сайту, а зіркові діти перевірять ідеї на міцність у серії краш-тестів.  

Переможця буде оголошено 11 березня 2016 року. Детальніше про пітчинг "Книголав" можна дізнатися на офіційному сайті проекту: http://media.1plus1.ua/pitching/

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: