Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"1+1 медіа" створила перший медійний благодійний фонд

Сьогодні, 2 листопада, "1+1 медіа" заявила про створення нового благодійного фонду – "Ти не один".

За останні два роки медіа-група успішно реалізовує низку соціальних благодійних проектів, допомагаючи тим, хто цього найбільше потребує. Значний суспільний резонанс та успіх таких проектів як: "Переможці", яким опікується Соломія Вітвіцька, "Здійсни Мрію" Лідії Таран та "Право на освіту" Наталії Мосейчук, привів керівництво медіа-групи не тільки до розуміння правильності обраного шляху, а й необхідності його розширення. Розуміючи і приймаючи свою відповідальність керівництво медіа-групи ухвалило рішення створити благодійний фонд "Ти не один" 1+1 медіа  та здійснювати спрямований  медійний контроль над важливими  проблемами у суспільстві.

"Ми вирішили використовувати можливості наших телеканалів для того, щоб розповідати  про здійснення мрій дітей, досягнення шкіл, успіхи паралімпійців і повернення до активного життя бійців АТО. При виборі благодійних проектів ми усвідомлено орієнтувалися на напрямки і проекти, які найбільшою мірою страждають від відсутності відкритої, активної, професійної та небайдужою комунікації. Кожен з них об'єднує не тільки приналежність до Групи "1+1 Медіа", а й спільна місія, загальні цінності. Ми розуміємо всю відповідальність, але успіх попередніх проектів дозволяє нам вірити в успіх фонду, і в те, що таким чином ми зможемо допомагати більше" - прокоментував Олександр Ткаченко, Генеральний директор "1+1 медіа".

Керівником Благодійного Фонду призначено журналіста та громадського діяча Власту Шовковську.

"Успішна реалізація благодійних проектів показала - ми перебуваємо на початку великого і благородного шляху. В нашому суспільстві поступово формується прошарок людей, які усвідомлюють свою відповідальність за наше майбутнє і не залишаються осторонь від гострих проблем і готові просто допомагати тим, хто цього потребує" - зазначила керівник Фонду. 

Фонд сконцентрує свою увагу на трьох основних напрямах, об'єднаних ідеєю опіки над найбільш незахищеними з груп населення:

  • Розвиток безбар'єрного суспільства, зокрема, всебічна допомога воїнам АТО та паралімпійцям.
  • Розвиток нації, що мріє, зокрема, втілення бажань тяжкохворих дітей, допомога в пошуку унікального шансу на одужання, а також реабілітація батьків дитини.
  • Розвиток освітянської сфери в Україні, зокрема, втілення тематичних та спеціалізованих просвітницьких проектів.

Для прозорості діяльності БФ "Ти не один" 1+1 медіа була створена Наглядова Рада Фонду до якої ввійшли: Олександр Ткаченко, Гарік Корогодський,  Андрій Федорів, Ольга Кудіненко, Борис Ложкін, Олексій Павленко,  Юрій Логуш, Роман Торговицький, Геннадій Чижиков.

Залиште свій коментар

Вибір редакції