Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"1+1" покаже історичну драму "Століття Якова"

Драма знята за мотивами роману-лауреата премії "Коронація слова" українського письменника Володимира Лиса.

Телеканал "1+1" запускає лінійку спеціальних телевізійних проектів, присвячених новітній історії України.

Днями "1+1 Продакшн" на замовлення каналу "1+1" розпочав виробництво 4-серійної костюмованої історичної драми "Століття Якова", за мотивами однойменного роману-лауреата престижної премії "Коронація слова" українського письменника Володимира Лиса.

Це історія людини, яка проти своєї волі була втягнута в історичні конфлікти.

"Однією з визначних рис літературного процесу в Україні є художнє переосмислення вирішальних історичних подій.

"Століття Якова" - це перша з екранізацій сучасних українських творів, запланованих каналом "1+1" на наступний рік.

Лауреат "Коронації слова", роман Володимира Лиса, дає можливість оцінити тріщини і розломи в історії України ХХ століття очима простого волинського селянина, довгожителя Якова Меха.

"У його долі - війни, полон і втрата близьких, але її головний підсумок - збереження людяності і здатності любити", - говорить Олена Васильєва, головний продюсер фільмів і серіалів каналу" 1+1".

Дії картини розгортаються в період з моменту закінчення Першої світової війни і до наших днів.

Сценаристом драми "Століття Якова" став Андрій Кокотюха, режисером-постановником виступив Бата Недич, оператор-постановник - Ігор Іванов, художник-постановник - Сергій Бржестовський, а художник по костюмах - Ірина Гергель.

кіно
ТСН
Зйомки історичної драми "Століття Якова"

"В Україні зараз дуже високий попит на все, що пов'язано з нашою історією, особливо ХХ століття. Це обумовлено тим, що проблеми, які зараз вирують в Україні, беруть початок не з часів Запорізької Січі, Київської Русі або язичництва - ми боремося з тими проблемами, які зароджувалися саме у ХХ столітті, - говорить сценарист Андрій Кокотюха.

"Цікаво й те, що головний герой драми – не відомий полководець, політик чи письменник. Це звичайний волинський селянин Яків, який час від часу опиняється у критичних ситуаціях і повинен виходити із зони власного комфорту, робити важливий вибір і займати конкретну позицію. Це актуально зараз для багатьох українців", - додав сценарист.

Цікаво, що роль Якова зіграють одразу два українських актори: в зрілому віці - Станіслав Боклан, а в юності - Роман Луцький. У драмі також зіграють відомі українські актори Людмила Загорська, Олег Примогенов, Андрій Самінін, Наталя Доля, Олександр Печериця і Ганна Топчій, а також переможець дитячого талант-шоу "Маленькі гіганти" Женя Лебедин.

За словами генерального продюсера "1+1 Продакшн" Вікторії Лєзіної, продюсерська група проекту активно працює над тим, щоб фільм став подією на українському телебаченні.

 Побачити україномовну історичну драму глядачі телеканалу "1+1" зможуть вже навесні 2016 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції