Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
10 розважальних і документальних проектів "1+1 Production" продано за кордон

Одним з ключових покупців українського телепродукту стає Польща.

"1+1 Production" продовжує завойовувати міжнародний телеринок. До серіалів і фільмів, проданих раніше на 11 територіях, тепер додалися розважальні та документальні шоу. 

Одним з ключових покупців українського телепродукту стає Польща. Документальний фільм про українських жінок на заробітках в Італії "Жінка-банкомат", програми "Інспектор Фреймут", "Сім'я" і "На ножах" вже пройшли в ефірі польських каналів. "Сім'ю" також побачили глядачі в Казахстані, а "На ножах" - в Латвії та Естонії. У цих двох балтійських країнах був показаний і гучний спецрепортаж "Операція. Крим", який отримав нагороду "Телетріумф". 

Пригоди безстрашного мандрівника Дмитра Комарова в програмі "Світ навиворіт" збирають аудиторію, яка зростає, в Молдові, Ізраїлі та Росії. "Сімейні мелодрами" охоче дивляться в Казахстані, Білорусі та Латвії. Раніше три розважальних проекти були продані в Росію: "Маша і моделі - 1, 2", "Королева балу 1-3" і "Любов з майбутнього". 

"Важливо не тільки те, що ми працюємо над рівнем експертизи. А те, що ми можемо говорити з різними аудиторіями і ми почуті", - зазначила генеральний продюсер 1+1 Production Вікторія Лезіна

"1+1 Production" є одним з найбільших в Україні виробників телевізійного контенту. Продакшн входить в структуру "1+1 медіа", виробляє контент для всіх телеканалів групи, а також для зовнішніх замовників. Це єдиний продакшн на території Східної Європи з широкою і успішною різножанровою експертизою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції