17 дітей отруїлися на екскурсії

17 дітей отруїлися на екскурсії

17 дітей отруїлися на екскурсії

8 дітей госпіталізовані у легкому стані та 9 – у стані середньої тяжкості.

У вівторок, 1 листопада, близько 16.00 до інфекційного відділення Сарненської центральної районної лікарні Рівненської області із попереднім діагнозом харчова токсифікація було госпіталізовано 17 дітей віком від 12 до 15 років.

Як повідомляє прес-служба МНС України, зокрема 8 дітей госпіталізовані у легкому стані та 9 – у стані середньої тяжкості. Всі потерпілі – жителі міста Сарни.

Як з'ясувалося, 28-30 жовтня діти взяли участь у туристичній екскурсії до міста Свалява Закарпатської області. Після повернення додому впродовж 1 листопада вони почали звертатися до лікарні.

Наразі хворим надається медична допомога, вживаються протиепідемічні заходи, встановлюється причина спалаху та особи хворих.

Нагадаємо, у Харківській області 15 гімназистів було госпіталізовано через отруєння речовиною, розпиленою з газового балончика в класі.

14 потерпілих звернулися до місцевої лікарні зі скаргами на головний біль, запаморочення, подразнення верхніх дихальних шляхів і відчуття духоти.

Стан дітей задовільний, вони одержують лікування в повному обсязі в умовах дитячого відділення лікарні. Інших учнів цього самого класу, які були на той час у школі, оглянули вдома сімейні лікарі. Стан цих дітей визнано задовільним.

Читайте також:

Двоє п'ятикласників потонули на екскурсії шевченківськими місцями

15 школярів госпіталізовано після розпилення в класі невідомої речовини

На Полтавщині 13-річна дівчинка потрапила до реанімації з отруєнням алкоголем

У Києві отруйну їжу для собак залишають на дитячих майданчиках

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація