У Всесвітній день соціальної справедливості в компанії "1+1 медіа" розпочався корпоративний челендж – "Естафета добра".

Уже протягом 5 місяців кожен департамент обирає певну добру справу для реалізації, ділиться результатами і передає естафету іншому підрозділу. 7 корпоративних команд вже втілили в життя корисні ініціативи для зовсім різних цільових груп.

Першими, хто взяв участь в проекті, була команда ТОП-менеджерів, на чолі з Олександром Ткаченком, генеральним директором медіагрупи. Вони зробили капітальний ремонт у кімнаті зустрічей дітей з батьками та висадили троянди на території Київської дитячої інфекційної лікарні. Окрім цього, вони розмалювали авторськими малюнками стіну в приймальні реанімаційного відділення. Макет для цього напередодні створив арт-директор телеканалу ПлюсПлюс.

"Естафету добра" була передана Виконавчій дирекції "1+1 медіа". Команда волонтерів вразила своєю чисельністю – до акції долучились понад 50 співробітників для допомоги мешканцям Пансіонату ветеранів праці (Будинок престарілих на Лісовому масиві міста Києва). Своїми силами вони розчистили ліс на території пансіонату, проклали нові доріжки для прогулянок, забезпечили співробітників будівельними матеріалами для подальшого ремонту. Також прибрали їдальню пансіонату та один з жилих поверхів.

Своєю чергою, виклик від Виконавчої дирекції отримав "1+1 Продакшн". Вони організували благодійний концерт для дітей у літньому театрі міста Буча. У глядачів була можливість послухати пісні, поспілкуватись та заспівати разом із учасниками вокального шоу "Голос країни" Вірою Кекелією та Романом Дудою. Після святкового концерту, разом з його глядачами, співробітники "1+1 Продакшн", передали естафету добрих справ телеканалу ТЕТ.

Працівники каналу вирішили реалізувати освітній проект для молоді, котра не чує. Протягом 2 годин найкращі фахівці ділилися секретами роботи з відеоконтектом – його створення на просування в Інтернеті. Після зустрічі гості отримали домашнє завдання від спікерів – підготувати своє відео та показати результат.

Ще одним департаментом, який доєднався до "Естафети добра", став телеканал 2+2. Команда вирішила допомогти пораненим бійцям, які перебувають на лікуванні у Головному військовому клінічному госпіталі Києва. Вони принесли хлопцям домашні гостинці та подарунки, допомогли медсестрам та волонтерам. Також поповнили фонд госпітальної бібліотеки більше ніж сотнею цікавих книжок. Передали Волонтерській сотні госпіталю медикаменти, солодощі, фрукти, воду, соки, одяг, засоби гігієни та ін.

Управління журналістських проектів закупило та передало вихованцям Спеціалізованого Будинку дитини Київської області (м. Боярка) набори постільної білизни, пледи, памперси, канцтовари, одяг, іграшки, солодощі, книжки та телевізор LG. Окрім цього, для малюків було організоване дивовижне шоу від акторів-аніматорів, а завершилось все показом відеозвернень від телеведучих каналу "1+1" та зірок шоу-бізнесу зі словами підтримки та побажаннями.

Наступними "Естафету добра" отримали колеги з ТСН. Команда найрейтинговіших новин країни вирішила допомогти героям одного з їхніх сюжетів – багатодітній родині із Києва. Вперше Ірина Маркевич, журналістка ТСН, зняла про сім'ю сюжет сім років тому, коли їхню маму, Ірину Кухар, покинув чоловік, бо дізнався, що вона вагітна трійнею. Вона залишилася сама з трьома немовлятами. Команда ТСН підтримувала зв'язок з родиною. А зараз, коли дітлахи йдуть до першого класу, вони вирішили допомогти мамі зібрати дітей до школи, придбавши малечі форму, рюкзаки, канцелярію. А також 2 велосипеди та самокат, щоб порадувати майбутніх школярів. Як прокоментувала мама Арсенія, Саші та Даші: "Я ніколи б не змогла б це купити сама. Для дітей це один з найщасливіших днів у їхньому житті".

Днями "Естафету добра" отримав дитячий телеканал "ПлюсПлюс". Реалізація добрих справ триває.

"Досить часто ми отримуємо від колег круті ідеї соціальних ініціатив. Ми подумали, що маємо їм надати можливість самостійно обирати людей, які потребують допомоги та формат взаємодії з ними, але в рамках одного спільного проекту компанії. Так народилась "Естафета добра". Вже 5 місяців співробітники об'єднуються навколо корисних справ, реалізуючи таким чином "соціальний тімбілдінг" своїм підрозділом. Передача естафети створює елемент азарту та гри, адже ніхто не знає, хто стане наступним у цьому ланцюжку. Таким чином, проект має величезний позитивний вплив як на співробітників компанії, так і на громаду", - говорить Світлана Павелецька, PR-директор "1+1 медіа".

За додатковою інформацією звертайтеся до керівника групи з корпоративної соціальної відповідальності "1+1 медіа", Марини Гриценко, + 38 098 8296845, m.grytsenko@1plus1.tv.

1+1 медіа - медіагрупа, до складу якої входять 7 телеканалів — 1+1, 2+2, ТЕТ, ПлюсПлюс, 1+1 International, УНІАН ТБ та Бігуді, а також група інтернет-сайтів, власний виробничий департамент і Вища школа Media & Production.

Залиште свій коментар