Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Адвокат розповів, як Янукович розраховується за свій захист в Україні

Минулого року гонорар у його справі склав п'яту частину всього бюджету «Авер Лекса».

Адвокат екс-президента Віктора Януковича Віталій Сердюк розповів, що кошти від свого клієнта компанія  "Авер Лекса" отримує готівкою з Росії. Минулого року гонорар від Януковича склав п'яту частину всього їхнього бюджету.

Про це адвокат розповів під час інтерв'ю "Бабель".

Сердюк стверджує, що справа Януковича у нього аж ніяк не єдина і у фірми є ще клієнти, хоч і зізнається, що з його появою компанія зазнає репутаційних втрат.

Проте, адвокат назвав Януковича "хорошим клієнтом" та розповів, що гроші компанії привозять з РФ готівкою.

"Гроші везуть готівкою з Росії, оскільки рахунки Віктора й Олександра Януковичів заблоковані. Розмір щомісячного платежу абсолютно відповідає сумі, яку можна завозити в Україну без декларування. Це до десяти тисяч євро на одну людину. Готівкові кошти ми отримуємо не особисто від клієнта, а від помічників. Сума зафіксована в додатковій угоді до договору. Не думайте, це не сумки грошей", — розповідає Віталій Сердюк.

Скільки саме людей щомісяця їздять за грошима до Росії, Сердюк говорити не захотів.

"Одразу після того, як гроші потрапляють до нас на цю суму виписується розрахунково-касовий ордер, і ми її вносимо до банку. Бували випадки, коли банки не хотіли гроші брати, оскільки в платіжці зазначений Янукович. Ми принципово працюємо за законом", - додав він

Також Сердюк наполягає, що після справи Януковича хоче працювати адвокатом. Його не приваблюють ані державна служба, ані крісло депутата. Він упевнений, що змінити ситуацію в Україні і повернути мир на Донбас може лише Віктор Янукович.

Нагадаємо, Оболонський районний суд Києва викликає втікача Віктора Януковича для виступу з останнім словом у справі про державну зраду. При цьому головний суддя Владислав Дев'ятко уточнив, що підсудний мав виступити зі своєю останньою промовою перед заявами захисників, але не зробив цього, хоча суд неодноразово викликав його і через ЗМІ, і листами на всі відомі адреси, зокрема в Росії. 

Відео"Борг Януковича": британський суд задовольнив скаргу України у спорі з Росією

"Борг Януковича" - три мільярди доларів для України скасований. Британський Апеляційний суд почув аргументи Києва та повернув справу на розгляд. Суддя вирішив, що суд першої інстанції помилився, коли твердження України не взяли до уваги. Київ запевняв, що ці три мільярди були частиною політики Кремля і мають вважатися політичним хабарем. Відтепер справа розглядатиметься за повною процедурою. А це у свою чергу - відстрочить вимогу Росії про повернення боргу. 

"Борг Януковича": британський суд задовольнив скаргу України у спорі з Росією

Залиште свій коментар

Вибір редакції