Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аеропорт Львова відмовився приймати літаки української авіакомпанії

Невдовзі це рішення було змінене, але на летовищі чекають повного погашення перевізником боргів.

Літаки авіакомпанії YanAir більше не обслуговуватимуться у Львові. Про це повідомляється на сторінці міжнародного аеропорту "Львів" імені Данила Галицького у соцмережі Facebook.

Там зазначено, що невиконання перевізником фінансових зобов'язань має систематичний характер, тому до відновлення дисципліни цих стосунків вирішено призупинити надання летовищем послуг авіакомпанії. "МА "Львів" ім. Данила Галицького" неодноразово попереджав авіаперевізника про призупинення надання послуг з обслуговування у випадку невиконання фінансових зобов’язань, передбачених договором. Сьогодні авіаперевізник частково погасив заборгованість та надання послуг аеропортом було відновлено", - повідомляє прес-служюа аеропорту.

ВідеоЗіпсовані відпустки та хаос в аеропортах. Як влада боротиметься з проблемними туроператорами

З України досі не можуть вилетіти пасажири кількох рейсів. Зокрема затримують вилети зі Львова до Барселони та Неаполя. А у столиці взагалі скасували два нічні рейси до Туреччини. Натомість повернулися туристи, які кілька діб не могли вилетіти до Києва з Албанії та Тунісу. Як боротимуться з проблемними авіаперевізниками та туроператорами у Міністерстві інфраструктури, дізнавалася ТСН.

Зіпсовані відпустки та хаос в аеропортах. Як влада боротиметься з проблемними туроператорами

"Нам прикро, що через невиконання умов чинних договорів авіакомпанією "ЯнЕйр" пасажири вимушені відчути тимчасові незручності та сподіваємось на те, що перевізник найближчим часом погасить заборгованість перед аеропортом та сприятиме подальшому спільному співробітництву та партнерським відносинам", - сказано в повідомленні.

Як повідомлялося, наприкінці червня літак YanAir втрапив у скандальну ситуацію в Одесі. Рейс до Барселони вилетів із запізненням, однак не зміг набрати потрібну висоту та повернувся на летовище. Після кількох годин невизначеності інший екіпаж усе ж підняв лайнер у небо і взяв курс на Іспанію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції