Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Апеляційний суд залишив ката собак за ґратами на 4 роки

Олексію Ведулі таки доведеться відсидіти в тюрмі за жорстокі вбивства тварин на камеру.

Апеляційний суд Києва залишив у силі вирок київському догхантеру 19-річному Олексію Ведулі, повідомляє кореспондент ТСН.

Розгляд справи догхантера розпочався на кілька годин пізніше, оскільки затягнулось одне із засідань, яке проходило до суду у справі Ведули.

Але врешті суд ухвалив рішення залишити в силі попередній вирок, винесений Святошинським судом. Згідно з ухваленим раніше вироком, Ведула має 4 роки відсидіти у в'язниці за жорстокі вбивства собак і пропаганду насильства.

Раніше ЗМІ писали, що Ведулу можуть відпустити на свободу, пом'якшити вирок або відправити справу на новий розгляд до Святошинського суду.

Нагадаємо, у червні Святошинський райсуд Києва виніс вирок двом киянам-догхантерам. Чоловіків визнали винними у вбивстві собак особливо жорстоким способом. Поки один катував тварин, інший знімав знущання.

Відео потім викладали в Інтернет. Догхантера Олексія Ведулу і його помічника Романа Полибина присудили на 4 роки тюрми, але потім за те, що Роман не вбивав тварин, а тільки знімав, йому дали умовний термін у три роки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції