Аваков озвучив три ключові етапи реформи ДСНС

Українців запрошено до участі в процесі.

У Києві презентували реформу служби з надзвичайних ситуацій. Вона реалізуватиметься у три етапи, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Спершу пожежних інспекторів замінять добровільним страхуванням. Контролюватимуть лише суб'єктів з високим рівнем ризику та державні установи. Другий крок – це поява місцевих пожежних загонів. Поруч із професіоналами до рятувальних команд залучатимуть добровольців.

Підсумкова та найдорожча складова – рятувальникам обіцяють підвищити зарплатню та оновити техніку. "Хто може бути добровольцем? Будь-яка людина, котра має відповідні кондиції, вік від 18 до 60 років і при наявності доброго здоров'я та бажання, якщо він може допомогти своїй громаді – ми таких людей запрошуємо", - заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

У Києві презентували реформу державної служби з надзвичайних ситуацій

Функції пожежних інспекторів замінять добровільним страхуванням. Контролюватимуть лише суб’єктів з високим рівнем ризику та державні установи. Також з'являться місцеві пожежні команди. За задумом поруч із професіоналами до рятувальних команд залучатимуть добровольців. Також рятувальникам обіцяють підняти зарплату та оновити техніку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: