Аваков розповів, як буде діяти поліція у випадку "Майдану-3"

Глава МВС не бачить посилань для масових протестів.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков упевнений, що під час масових протестів конфлікти між поліцією і протестуючими потрібно вирішувати політичним шляхом. Хоча статут дозволяє правоохоронцям застосовувати зброю, якщо на них нападають з бойовою зброєю.

"Ви можете уявити, що б сталося, якби після кидка бойової гранати (біля Верховної Ради 31 серпня) у мене, або у моїх офіцерів здали нерви? І ми б сказали "вперед"? Суспільство було б вражене новим актом взаємного вбивства, все знову впало б і радикали досягли своїх цілей. Тому я наказав "стояти і триматися", але при цьому ми негайно вирахували, хто це зробив", - сказав Аваков в інтерв'ю ZN.ua.

При цьому глава МВС не бачить посилань для "Майдану-3", незважаючи на велику кількість зброї, привезеної із зони АТО, і дестабілізацію з боку демобілізованих з фронту військових.

"1-2% радикально налаштованих людей можуть провокувати конфлікти, як, наприклад, у ситуації біля Верховної Ради 31 серпня. У таких випадках поліція і Нацгвардія повинні бути сильними, також повинні діяти спецбригади, які вирішують подібні ситуації. Тому в поліції буде КОРД, куди увійдуть всі силові підрозділи, а в секторі громадської безпеки буде силовий патруль, щоб, зокрема, зробити захист свідків справжнім, а не такий, як зараз. Але в цілому служба буде орієнтована на сервіс", — зазначив Аваков.

Нагадаємо, соціологи розповіли, скільки українців готові вийти на "Майдан-3".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: